İçeriğe atla

Eurovision 2018 ''All Aboard''

Pinlenen İletiler

o yıl jüriler İsveç'i şişirmese zaten İtalya kazanacaktı.

:hayirefendim:

İtalya halk oylamasında birinci, jüri oylamasında yedinci oldu: sonuç üçüncülük.

İsveç halk oylamasında üçüncü (İtalya'yla arasındaki puan farkı 150'den fazla), jüri oylamasında birinci oldu: sonuç birincilik.

O sene İtalya'yı jüriler de destekleyip, en azından ilk 5'e sokabilselerdi İtalya kazanabilirdi resmen. İtalya'nın kazanamamasının sebebi jürilerin İsveç'i şişirmesi değil, jürilerin opera bir şarkıya puan vermemesidir.

Bu tarz şarkıların hiçbir senede jüri sonucunun, halk sonucunun önünde olduğu bir sene hatırlamıyorum ayrıca, sadece 2015'i kıyas almayacaksak.

Estonya'nın kazanma imkanı zaten yok idi, sırf bu jürilerin bu tarz şarkılara destek çıkamaması sebebiyle.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:hayirefendim:

İtalya halk oylamasında birinci, jüri oylamasında yedinci oldu: sonuç üçüncülük.

İsveç halk oylamasında üçüncü (İtalya'yla arasındaki puan farkı 150'den fazla), jüri oylamasında birinci oldu: sonuç birincilik.

O sene İtalya'yı jüriler de destekleyip, en azından ilk 5'e sokabilselerdi İtalya kazanabilirdi resmen. İtalya'nın kazanamamasının sebebi jürilerin İsveç'i şişirmesi değil, jürilerin opera bir şarkıya puan vermemesidir.

Bu tarz şarkıların hiçbir senede jüri sonucunun, halk sonucunun önünde olduğu bir sene hatırlamıyorum ayrıca, sadece 2015'i kıyas almayacaksak.

Estonya'nın kazanma imkanı zaten yok idi, sırf bu jürilerin bu tarz şarkılara destek çıkamaması sebebiyle.

Jüriden 353 puan almış İsveç az mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ortalama bir şarkıydı işte.
  • Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüriden 353 puan almış İsveç az mı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ortalama bir şarkıydı işte.

Halkta aldığı sonuçla, jüride aldığı sonuç birbirine yakındı İsveç'in, ama İtalya'nın halk sonucuyla, jüri sonucu arasında uçurum vardı. İsveç'i çok da yalamış olmuyor jüriler, üçüncü olan şarkıyı birinci yapınca. Fakat halkta birinci olanı, yedinci sıralarına alıp, üçüncülüğe düşürmeleri, daha büyük bir olay.

Sevmiyorlar operayı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah halk oylaması birincisi açıklanırken Lazarev ve Kirkorov'un yaşadığı şaşkınlığı yaşayıp kazanmayı beklerken üçüncü olur Kıbrıs da, görürüm ben o Kıbrısçıları

:kudur:

Bu arada @Fabien Lizbon'daki press oylamasına da el atıp favorisini 1. yapmış resmen. (Sitemiz adına oylamaya katılmış zaten o da dün, öyle söyledi)

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yıl ki TOP 10 listem

Elenmeselerdi Belçika 2. Yunanistan 5. Makedonya 7. idi. 2015 ve 2016 da yaptığım sıralamada 4. olan ülkeler kazandı sadece geçen sene tutmadı çünkü Portekiz listemde 42. falandı. Bu yıl da tutmaz ama denemesi bedava

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Akşamki tablo böyle olmayacak tabi ki ama gönlümden geçen ilk 10 bu şekilde.

Kazananı tahmin etmek cidden çok zor bu yıl ama yine de ilk 5 tahmini de yapacağım.

1.BULGARIA

2.ISRAEL

3.CYPRUS

4.SWEDEN

5.FRANCE

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...