İçeriğe atla

Statements'ın acısını ETSC'de çıkaralım mı?

Cem

Ne dersiniz baken?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 91
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Konudaki Görseller

Beni 5 sene öncesine kadar tanıyormuydunuz !!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu kadının ilk single çalışması 5 sene önce yayımlandı zaten. SVT çekmiyor ki İsveç idol izleyip, oradan tanıyalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Euphorıa kalitesinde bir şarkı olmadığını ama isminden dolayı final şansı verdiğimi ama finalde kazanamacağını söyledim sadece

Nitekim daha kötüsü oldu elendi

Bunu neden anlamıyorsunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Euphorıa kalitesinde bir şarkı olmadığını ama isminden dolayı final şansı verdiğimi ama finalde kazanamacağını söyledim sadece

Nitekim daha kötüsü oldu elendi

Bunu neden anlamıyorsunuz

Yahu onu anlıyorum. Anlamadığım neden az önce bizim arka sokaktaki sünnet düğününe gelip "Loreen elendi HOAUOAHUDOA" diye bağırdığın :arkamdankonusmussun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin yaptığınız şuna benzer

Adele şarkı yayınladı kesin grammy alır

Beyonce albüm yapar ama hepsi hit olur

İsminden dolayı kötü birşey olmasına rağmen gider alırsınız

Çünkü bu tarz isimler isim yapmış isimler

Loreen bir pop star değil sıradan bir esc kazananı yarışmanın eski değerinden baya aşşalarda olduğunuda kabul edersek dediklerimi anlarsınız

İsveçin divası olsun sıkıntı yok ama tüm dünya loreen elendi diye üzülmüyor şuan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu onu anlıyorum. Anlamadığım neden az önce bizim arka sokaktaki sünnet düğününe gelip "Loreen elendi HOAUOAHUDOA" diye bağırdığın :arkamdankonusmussun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bir kaç kişi bana hollanda konusunda aynı şeyi yapıyor hatta escdeki hollandayıda ben yönetiyormuşum gibi bilerek ve inatla yapılan şeylerde var

Benim böyle şey yapmam gayet doğal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin yaptığınız şuna benzer

Adele şarkı yayınladı kesin grammy alır

Beyonce albüm yapar ama hepsi hit olur

İsminden dolayı kötü birşey olmasına rağmen gider alırsınız

Çünkü bu tarz isimler isim yapmış isimler

Loreen bir pop star değil sıradan bir esc kazananı yarışmanın eski değerinden baya aşşalarda olduğunuda kabul edersek dediklerimi anlarsınız

İsveçin divası olsun sıkıntı yok ama tüm dünya loreen elendi diye üzülmüyor şuan

Uluslararası yas ilan etmeye çalışmıyoruz ki biz de. Biz, sitedeki 3-4 kişi, şarkıyı beğendik. Loreen dünyanın 1 numaralı şarkıcısı olsa da bana faydası yok, Kuzey Kore'de bir pavyon şarkıcısı olsa da. Şarkısı güzelmiş ama. Genel olarak da beğenirim şarkılarını. Beyonce'den bilmemneden daha çok hitap eder bana. E şimdi Loreen Adele değil diye beğenmiyim mi? "Kazanmalı" demiyim mi? Elendi diye üzülmiyim mi? Yarın bana araba çarpsa, ölsem de dünya zürey diye üzülmeyecek ama bu benim ölümümü ailem için önemsiz kılmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Charlotte perelli manyağı olduğumuda biliyorsunuz

Bu sene ki şarkısını beğenmedim elensin dedim sonuncu olarak elendi ağzımı açıpta tek eleneceği belliydi dedim

Olay tam olarak budur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih, dediklerini anladım ve sana kesinlikle katılmıyorum;

Statements Loreen'den bağımsız bir şekilde (BENCE) oldukça sağlam bir şarkı. Sözleri, altyapı düzenlemesi, vokalleri, beni etkileyecek her detaya sahip. Sahnedeki sunumu da öyle, sıradan bir Eurovision sunumundan farklıydı, tıpkı Euphoria'da olduğu gibi ve ilgimi çekti. Euphoria'yı Euphoria yapan sunumuydu. Arnavutluk temsilcileri gibi baston yutmuş gibi söylese değil kazanmak, ilk 3'ün yanından geçemezdi. Statements'ı da oluşturan şeyin büyük payı sahne, ama finale çıkamadı - şu an sızlanmak beni rahatlatıyor çünkü (YİNE BENCE) Statements Euphoria'dan daha iyi bir şarkı.

Doğal olarak Semih'in de dediği gibi, sevdiğim şarkıyı desteklemek ve başarısızlığını gördüğümde üzülmek benim hakkım. Neredeyse tüm konularda Loreen elendi diye parti düzenlemene gerek yok ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...