İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

reyizden cam show

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)))))))))))))

saat 03.00am

büyük görmek isteyen gelsiiiiiiiiiiiiiiin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Troliçe ile aşkla başlayan ama hazin biten aşk hikayemiz:

Bir zamanlar parmak ısırtan çift Gabrielle & Carlos Solis, ama aksiyonlu bir ayrılık sonrası Gaby ( @Troliçe), Fairview Belediye Başkanı Victor'la ( @Uğur ) evleniyor ama Victor'un onunla valilik seçimlerinde oy alabilmek için evlendiğini öğreniyor, bendeniz Carlos da Edie ( @Züreyfa ) ile çıkıyorum, bebek yapmayı deniyorum ancak Edie doğum kontrol hapları içip hamile kalmayarak benimle ilişki süresini uzatıyor, sonra Gaby'nin düğününde birden Gaby ile sevişiyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Troliçe ile aşkla başlayan ama hazin biten aşk hikayemiz:

Bir zamanlar parmak ısırtan çift Gabrielle & Carlos Solis, ama aksiyonlu bir ayrılık sonrası Gaby ( @Troliçe), Fairview Belediye Başkanı Victor'la ( @Uğur ) evleniyor ama Victor'un onunla valilik seçimlerinde oy alabilmek için evlendiğini öğreniyor, bendeniz Carlos da Edie ( @Züreyfa ) ile çıkıyorum, bebek yapmayı deniyorum ancak Edie doğum kontrol hapları içip hamile kalmayarak benimle ilişki süresini uzatıyor, sonra Gaby'nin düğününde birden Gaby ile sevişiyoruz...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...