İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

bu mesajımı beğenenlere özelden nude atıyorum....................................

hayır demem.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baktım vimeo'ya yüklenenlere de, 2 tanesi yapılmış sadece. İlki 3 hafta önce, ikincisi de 2 gün önce yüklenmiş. Eleme turu recapsız da yapılabilir bence bu kadar uzun sürecekse videoların yapılması. Ha "Zaman alsa da güzel olsun." deniyorsa da 151'e geçelim işte. Congra isterse 2 ay sürsün o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

siteye hareket gelsin istiyorsanız hemen bana bulaşın. ben kavgaya dünden hazırım zaten. ortalık karışır reytingler yine eski günlerine döndürür etscmizi

evet zaten TMF konsundan bi cıngar çıkarmaya başladın bile

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belarusa gürcistana heyecanlanacağıma tşy'ye heyecanlanırım daha iyi tıpkı zürey gibi ekolüm züreydir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belarusa gürcistana heyecanlanacağıma tşy'ye heyecanlanırım daha iyi tıpkı zürey gibi ekolüm züreydir

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...