İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Yarın erkenden sandığıma gidip oyumu basacağım :icimegir:

Biliyosunuzdur rengimi yazmama gerek yok :bitti:

Gün içinde foruma giremem muhtemelen :dogru:

Akşam 5 gibi sandığımın başına gidip izlemeyi düşünüyorum tekrar :nasilcikiyorum:

Artık bir gelenek haline geldi :lutfettin:

Tutanakları bu sefer Oy ve Ötesi'nin T3 uygulamasına iletmeyi planlıyorum :beyimbilir:

Herkese iyi geceler diliyorum ve gidiyorum :kabuletmiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyumu kullandım geldim, hayatımın en önemli kararlarından bir tanesini vermiş oldum böylece. Olaylara bugüne kadar kendimi konumlandırdığım nokta dışarısından bakmak hiç kolay olmadı, ancak ülkenin gidişatından da endişeliydim. Ya eski alışkanlıklarıma devam edecektim, ya da içimden gelen sese güvenecektim. Evet cehpesiyle her konuda aynı fikirde olmadığımı biliyorum, ırkçılarla teröristlerin kurduğu garip ittifaktan daha samimiydiler ama yine de. Bazen detayları görmezden gelmeli ve ülkeniz için hareket etmelisiniz. Hiçbir siyasi parti ve hiçbir siyasi görüş Türkiye'nin üzerinde değildir. Halkımıza güveniyorum, rahat bir akşam geçireceğime inanıyorum. Televizyonu açacağım ve oylar geldikçe keyifleneceğim.

Gelelim oy kullanma aşamasına. Sandık bomboştu tek bir kişi yoktu önümde. Zannedersem İzmirliler yine tatili tercih etmiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 500 partili oy pusulasını zarfa sokmakla cebelleşmek zorunda olmamanın tadı bir başka gerçekten. Yalnız bu oy pusulası daha büyüktü sanki 2010'da. O zaman katlamıştım diye hatırlıyorum.O zamanlar mühür vardı tabii bir de hala. Ebemiz şeyoluyordu mürekkebi alana kadar. Umarım sizler de vatandaşlık hakkınızı kullanmışsınızdır.Henüz kullanmayanlara da partiler ya da siyasiler yerine ülkenin geleceğini göz önünde bulundururlar umarım. Akşama ilk defa kazanan tarafta yer alacağım. Nasıl kutlayacağımı dahi bilemiyorum o yüzden

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

site, girmediğim günden beri resmen ölmüş gibi davranıyor. neden ölmüş gibi davranıyorsunuz?

Referandum sonrasında herkese bir durağanlık geldi nedense.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...