İçeriğe atla

Rusya 2017 : (Diskalifiye)

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 151
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu kadına engellilik durumu üzerinden eleştiri getirilmesinden çok rahatsız oluyorum. Rusya'nın benim böyle düşünmem için kendisini yollamış olabileceğinin farkındayım ama bu durumu değiştirmiyor. Sonuçta kendisi durumuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı şu ana kadar. O yüzden buraya ikide bir gelip ajitasyon yaptığını iddia edip durmayın lütfen. Kendisi sadece engelli değil sonuçta. Bundan ötesine de bakın biraz lütfen. Polonya 2015 alakasız bir şekilde görüntülerini vermişti ve komik durmuştu ama bu kıza sürekli bu tarz yorumlar haksızlık diye düşünüyorum.

Kendisini bu sene Ukrayna'ya almazlar ise, ülkeye ve ev sahibi şehre bakılmaksızın Rusya tekrar yollayacakmış 2018'de. EBU umarım daha da büyümeden çözer bu sorunu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benzer bir durum (çok da benzer değil de) :plan:

Türkvizyon'da da yaşanmıştı :bibak:

KKTC temsilcileri alınmamıştı 2014'te Tataristan'daki yarışmaya :nededimben:

Rusya neyse ki iddialı bir şarkıyla gelmedi 2017'ye :hayiroyledegil:

Yarışmaya katılmamaları kendi lehlerine olur diye düşünüyorum :felfecir:

Bu şarkıyla Kiev'de rezil rüsva olacaklardı :beyimbilir:

Temsilcinin acıtasyon yaptığını düşünmüyorum :kabuletmiyorum:

Fakat Rusya temsilci üzerinden acıtasyon yolunu tercih ederse eğer :dogru:

İşler değişir :nasilcikiyorum:

Gidişat onu da göstermiyor, umarım olaylar daha da büyümez :bitti:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

3. Dünya Savaşı'nın startı Putin'in emriyle Kiev'de Eurovision Şarkı Yarışması'nın düzenlendiği arenanın bombalanmasıyla verildi.

:felfecir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'da bi atraksiyon olsun istiyorum ya :banane:

2012'de İran'la bi kaç küçük çapta olay olmuştu mesela :felfecir:

Ama beni o tatmin etmedi :beyimbilir:

2014'te IŞİD falan diyolardı fos çıktı :bitti:

Bunların hepsi şaka tabii ki :ahaha:

Eurovision'un en büyük atraksiyonu bu olarak kalmalı :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ve bu işi EBU kökünden çözmeli bence :nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3. Dünya Savaşı'na Türkiye olarak katılabiliyor muyuz, yoksa başvuru süresi doldu mu? En son kasımın 30'u diyorlardı.

Son 2 yılda herhangi bir başvuru yapmayan ülkelerin fotoğraflarını yenilemek için Ülke Savaş Yerleştirme Sistemi (ÜSYS) başvuru merkezine 90₺ ile başvurması gerekiyormuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadına engellilik durumu üzerinden eleştiri getirilmesinden çok rahatsız oluyorum. Rusya'nın benim böyle düşünmem için kendisini yollamış olabileceğinin farkındayım ama bu durumu değiştirmiyor. Sonuçta kendisi durumuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı şu ana kadar. O yüzden buraya ikide bir gelip ajitasyon yaptığını iddia edip durmayın lütfen. Kendisi sadece engelli değil sonuçta. Bundan ötesine de bakın biraz lütfen. Polonya 2015 alakasız bir şekilde görüntülerini vermişti ve komik durmuştu ama bu kıza sürekli bu tarz yorumlar haksızlık diye düşünüyorum.

Kendisini bu sene Ukrayna'ya almazlar ise, ülkeye ve ev sahibi şehre bakılmaksızın Rusya tekrar yollayacakmış 2018'de. EBU umarım daha da büyümeden çözer bu sorunu.

OH BE!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...