İçeriğe atla

Rusya 2017 : (Diskalifiye)

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 151
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

rusyayı sevmem putinden ötürü

ve fakat

ukrayna böyle bir gereksiz hamle ile cidden sıçtı batırdı

hayır kardeşim senin görevin eurovisionu düzenlemek insanları eğlendirmek. politikanı git başka yerde yap!

bu kadar ab yanlısı, avrupanın sevdiği bir ülkeyken gidip rusyayı mağdur durumuna sokman.... PES

hayır izin verse gelip şarkısını söyleyip gitse belki olay bile olmayacak böyle yaparak basının bütün ilgisini çekti üzerine. şu yarışmaya politikalarınızı karıştırmayın artık YETER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rusyayı sevmem putinden ötürü

ve fakat

ukrayna böyle bir gereksiz hamle ile cidden sıçtı batırdı

hayır kardeşim senin görevin eurovisionu düzenlemek insanları eğlendirmek. politikanı git başka yerde yap!

bu kadar ab yanlısı, avrupanın sevdiği bir ülkeyken gidip rusyayı mağdur durumuna sokman.... PES

hayır izin verse gelip şarkısını söyleyip gitse belki olay bile olmayacak böyle yaparak basının bütün ilgisini çekti üzerine. şu yarışmaya politikalarınızı karıştırmayın artık YETER

Tam zıddını düşünüyorum :degil:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Siz performansınızı Rusya'da sergileyin, biz yayına verelim." teklifi gitmiş EBU'dan Rusya'ya. :baksimdi:

Yok artık daha neler :hayiroyledegil:

Gayet mantıklı bi teklif :cindurttu:

Tam bi benim İsveç şarkılarını ETSC'ye Uğur yoluyla iletmem gibi @ 2013 :ahaha: :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusyayı sevmem putinden ötürü diyor tro

Ama siyasetten sıkıldığını söylüyor ahauaha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sıkıldığımı mı söylüyorum eurovisionun siyasete alet edildiğini mi?

canım senin gözlerin görmüyor anladım da beyinde de bi sıkıntı olmaya başlamış görüşmeyeli

putine gidip her gece verebilirsin anca paklar seni ve fakat ben SEV Mİ YO RUM. siyaset değil insani bi durum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...