İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

cnm bu görüşüne katılmıyorum 2016da kazanamadılar hey isveç neler oluyr

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hay o şarkıyla bile 5. mi ne oldular ya bu şarkılar içinde hayret ediyorum hala :yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her sene İsveç kazanıyo

cnm bu görüşüne katılmıyorum 2016da isveç kazanamadı ukrayna kazandı hey bittersivit semati neler oluyr

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

melodifestivalen 1.yf şarkılarını burdan dinleyebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boris Rene..açarken hiçbir beklentim yoktu ama gayet hoş sevdim.

Adrijana..bu da gayet guzel ama nedense finale cıkamaz gibi geldi.

Dinah nah..daha iyisini bekliyordum ne yalan soyleyim.Yine de sevdim.

De vet du..cıks bu olmamış.

charlotte perelli..elensin bu

Gizlenmiş İçerik

ace wilder..ilk finalistim oluyor kendileri

Gizlenmiş İçerik

çok begendim.

nano..çok ilginç ama aşırı begendim.

Ace wilder ve nano finalist

boris rene dinah nah ikinci şans

Adrijana da cıkarsa üzülmem borisin yerine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nano'nun provası yüklenmemiş daha. 1 dakikalık snippete bakarsak Nano süpürür bu yarı finali. Şarkı seviyesi geçtiğimiz senelerden yüksek göründü bana. Bütün provları izledikten sonra daha detaylı yorum yapacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MF 1. YF Şarkılarını dinlemek isteyenler ve şarkılar hakkında yorumlarını smileylerle ifade etmek isteyenler haberimizi okuyabilir

Gizlenmiş İçerik

http://haber.eurovisiontime.com/news/melodifestivalenin-1-yari-final-sarkilarini-dinlediniz-mi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen All Star'daki şarkıların bunlar olduğuna hâlâ inanamıyorum. Elle tutulur tek şarkı Nano'nun.

Ace Wilder'ın böylesi bir hayal kırıklığı yaşatmasını beklemiyordum. Peter Boström ve Thomas G:son gibi Eurovision hitleri fabrikasından bu şarkının çıkması cidden üzdü. Önceki şarkılarına göre daha düşük tempo ve Don't Worry'de olduğu gibi görsellik bile kurtaramıyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dinah Nah dönenler arasında yarışmanın en hakkını veren isim olmuş! Apaçi ama guilty pleasure niyetine rahatlıkla dinlenir.

Charllotte'a yorum bile yapmak istemiyorum.

Tek sorunum: "MADEM YARIŞACAK DÜZGÜN ŞARKINIZ YOKTU, NE DİYE DÖNDÜNÜZ?????"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boris René – Her Kiss: Boris'in şarkısı geçtiğimiz seneye göre çok daha iyi bence. Yalnız "Dans dersleri aldım, çok iyi dans edicem." tadındaki açıklamalarına karşın dansları zayıf geldi bana. 2. şanstan finale yürür gibi yine.

Adrijana – Amare: Tarz değişikliğiyle öne çıkabilir mi bilmiyorum. Ben o arkadaki dansçı haricinde hoş buldum.

Dinah Nah – One More Night: Bana göre yarı finalin en zayıf şarkısı. Danslar da okul müsameresi tadında.

De Vet Du – Road Trip: İsveççe bir komikli şarkı olduğu için bizim tam olarak değerlendirmemiz mümkün değil. Bir Sean Banan eğlendiriciliğinde değil ama.

Charlotte Perrelli – Mitt liv: Hoş bir şarkı ve performans. 2. şansa gitmeyi başarsa bile final görebileceğini düşünmüyorum. Yanılırım inşallah.

Ace Wilder – Wild Child: Şarkısı geçen seneye göre çok daha iyi bence. Koreografisi biraz zayıf göründü 30 saniyelik videoda.

Nano – Hold On: Bu adam hakkında MF'yi kazanabileceğine dair şeyler söyleniyordu zaten. Şarkı Eurovision'da birincilik yarışına dahil olabilecek seviyede. O dansçı kadın ise fazlasıyla eğreti duruyor. Stüdyo versiyonunun beni daha fazla etkilemiş olması şarkı adına iyi bir haber değil. Yine de tam performansı görmeden konuşmak istemiyorum.

1. Nano, 2. Ace olacak bu çok bariz bence. Boris de 2. şansa gider. 4.lük için ise ciddi bir yarış olur gibi. Neyse, tahminleri MF gecesi yaparız. Benim kendi zevkime göre sıralamam;

1. Nano

2. Charlotte Perelli

3. Boris Rene

4. Ace Wilder

5. Adrijana

6. De Vet Du

7. Dinah Nah

2-3 senedir MF ilk yarı finalleri hayal kırıklığı yaratıyordu. Bu sene Dinah hariç hepsinin şarkılarını sevdim diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...