İçeriğe atla

Finlandiya 2017 : Norma John - Blackbird

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

HABERİMİZ: http://haber.eurovisiontime.com/news/finlandiyayi-norma-john-temsil-edecek

KONUYA ANKET EKLENDİ VE İLK MESAJ GÜNCELLENDİ.

BIKTIM HER YERDE KAYBEDİYORUM :bitti:

NEYSE AMA BLACKBIRD 2. MDİ. BU DA Bİ BAŞARIDIR :beyimbilir:

olsun üzülme etscde kazanıyosun. hem de 3 yarışmada bir. ve sürekli ilk 5tesin.

esc'de kaybeden etsc'de kazanırmış...

misal bk, misal fransa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olsun üzülme etscde kazanıyosun. hem de 3 yarışmada bir. ve sürekli ilk 5tesin.

esc'de kaybeden etsc'de kazanırmış...

misal bk, misal fransa

BK ve Fransa'yı aynı mesajda görmek sevindirdi olumlu bir adım olarak görüyorum hislerimde :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ajdar capsleri komik değil

siteye yüklediğimiz her gif, senin kırmızı şeritli capslerinden çok daha komik cnm :tipebak:

hem komedi niyetine kullandığımızı nerden çıkarıyosun onu da anlamadım :yapmaya:

üzerinde yazan yazılar oldukça manidar bence :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 dakikalık astral seyahat müziklerini dinleyen zevkli sayılır olmuş :beyimbilir:

2009'da hepiniz her forumda vardınız, bi kişinin izlanda favorim dediğini hatırlamıyorum, escde 2. olunca baş tacınız olmuş tabi neyse bitti bu kdr :bitti:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ÇAĞDIŞISIN DEFOL AYYYYYYYYYYYYYYYYYY

neyse çok da zevksiz değilsin aklıma cape lion geldi. tamam seni seviyorum şu an

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 dakikalık astral seyahat müziklerini dinleyen zevkli sayılır olmuş :beyimbilir:

2009'da hepiniz her forumda vardınız, bi kişinin izlanda favorim dediğini hatırlamıyorum, escde 2. olunca baş tacınız olmuş tabi neyse bitti bu kdr :bitti:

benim favorim norveçti ama izlanda da o gece parladı zaten. esc haftasında favorileşti. nasıl manga bi anda 2010da 2. olduysa... bence tarihin en kötü 2.sini arıyorsan çok uzakta arama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...