İçeriğe atla

ETSC'de Ulusal Dil Zorunluluğu

Uğur

ETSC'de Ulusal Dil Zorunluluğu ?  

27 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Hep aynı tarzda ve aynı dilde şarkıların yarıştığı ETSC'de değişiklik zamanı. Site admin ve moderatörleri olarak bu konuyu size danışmak istedik. ETSC'de 3 yarışmada 1 ya da 5 yarışmada 1 ulusal dil zorunluluğu getirmeyi düşünüyoruz. Bu konudaki fikirleriniz nelerdir? Lütfen ankette oylarınızı kullanın. Ulusal dil zorunluluğu vereceğiniz oylarla ETSC kurallarına eklendiği takdirde 8. ETSC'den itibaren kural uygulanmaya başlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Destekliyorum Herkes İngilizce Yarışıor Nerdeyse

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu bazı ülkeler için çok avantajlı bazıları için hiçte öyle değil .. Oyum kesinlikle sistemin eski halinde kalmasından yana.. Sürekli değil arada bir olursa olabilir ama her 5 yarışma yada 3 yarısmada bir olması ciddi problem yaratacaktır o yüzden Olumsuz bakıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman bi zahmet Andorraya Fransızlar la da yarışması için izin velisin bende Andorraya yatay geçiş yapayım

Gizlenmiş İçerik

Kabul edilirse Andorra kuralım Harika bir fikir

Kabul edilmezse hayır çok kötü bir fikir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman bi zahmet Andorraya Fransızlar la da yarışması için izin velisin bende Andorraya yatay geçiş yapayım :1silah:

Kabul edilmezse hayır çok kötü bir fikir -_-

Lüksemburg'u alabilirsin:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Andora sadece İspanyol şarkıcılarla yarışabilir.

O zaman ulusal dile hayır ! Çünkü Andorra'da İspanyolca konuşulduğu kadar Fransızca da konuşuluyor... Resmi dil Katalanca, ama mümkünse katalanca şarkı bul yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tabi Ben İspanyayım ispanyolca derdim yok.. UK'nin hiç derdi sıkıntısı yok... rusya fransa falan fişne rahatlar... ama çoğu ülke bu konuda zorluk çeker...

O zaman bi zahmet Andorraya Fransızlar la da yarışması için izin velisin bende Andorraya yatay geçiş yapayım

Gizlenmiş İçerik

Kabul edilmezse hayır çok kötü bir fikir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

Lüksemburg'u alabilirsin:)

Gözüm Lüksemburg'da değil... söylemek istediğim yalnızca fransız değil fransız+ispanyollar la yarışmak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Resmi dil kuralı çok saçma olur...

Kısacası oyum kesinlikle ve kesinlikle hayır ! Sadece kendi ülkemin kolaylıklarını düşünerek diğer ülkelerin çekeceği zorlukları yok sayamam... Eğer böyle bir kural gelirse 3 veya 5 in katları yarışmalarda 1.ler bellidir... diğer ülkeler katılma zahmeti bile göstermesinler derim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 - 5 yarışmada 1 diyoruz her yarışmada ulusal dil olacak demiyoruz hemen triplere başlamışsınız size bir şey beğendirmek , deveye 18000 hendek atlatmaktan daha zor vallahi.

Afedersin de senin İsveç olarak İsveççe bir şarkı bulman kolay, gidip mesela Malta'yı alan adam n'apsın?

Malta'yı kullandığım sürede "Maltaca" bir şarkı bulamadım ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 - 5 yarışmada 1 diyoruz her yarışmada ulusal dil olacak demiyoruz hemen triplere başlamışsınız size bir şey beğendirmek , deveye 18000 hendek atlatmaktan daha zor vallahi.

Afedersin de senin İsveç olarak İsveççe bir şarkı bulman kolay, gidip mesela Malta'yı alan adam n'apsın?

Malta'yı kullandığım sürede "Maltaca" bir şarkı bulamadım ben.

maltaının ulusal dili olarak ing de geçiyor bknz. 1998 Chiara

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sitemizde malta yla yarışan varmı bilmiyorum ama bi ülkeyi alıosan herşeyiyle alıosun herşeyi göze alarak amaç birincilik hırsı değilde yeni diller yeni şarkılar tanıtmaksa buna kimsenin itirazı olmucanı sanıyorum ve yine sölüyorum DESTEKLİYORUM !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sana özel kural neden yaratılsın ki 30 kişide 1sin yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> elektronik müziğe açılmış bir savaş bunun adı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...