İçeriğe atla

ETSC'de Ulusal Dil Zorunluluğu

Uğur

ETSC'de Ulusal Dil Zorunluluğu ?  

27 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

sitemizde malta yla yarışan varmı bilmiyorum ama bi ülkeyi alıosan herşeyiyle alıosun herşeyi göze alarak amaç birincilik hırsı değilde yeni diller yeni şarkılar tanıtmaksa buna kimsenin itirazı olmucanı sanıyorum ve yine sölüyorum DESTEKLİYORUM !

O zaman ulusal dil zorunluluğu olan yarışmalarda direkt final yaparız...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ha, ben Macaristan ile zorluk çekmiyorum, istemediğim kadar Macarca şarkı var, ama bazı ülkeler zorluk çekecek, onları da düşünelim bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar herkes bir kere bile olsa şu yedi yarışma içinde ulusal dille yarışmıştır neden bu kadar büyütüldü ki yani

Gizlenmiş İçerik

Bu konuda sıkıntı çeken ülkeler var bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek ? Bunu yaparsanız her 3 yarısmada bir yada her 5 yarısmada bir katılım sayısı inebileceği en az seviyeye inecek

Bkz . 11. TŞY Düzce.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 yarışma içinde 3 tane ya da 2 tane ulusal dilde şarkı bulmak bu kadar zor mu? Zaten ülkeler arasında ulusal diliyle ilk 7 yarışma içinde hiç yarışmamış ülke yok neredeyse. Bulabiliyosunuz demek ki. Ha anket açmadan direk kuralı da değiştirebilirdik, bu kadar büyütmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hangi ülkeler zorluk çekecek anlayamadım

Gizlenmiş İçerik

hangi ülkede ulusal dil yok sayılıp şarkı yapılır ki hiç müzik yapılmasın daha iyi bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada sadece kendini düşünüosun belçikada sırf ingilizce şarkı var başarılı olamazsın bencilllik ediosun dienlere belçika nın kendi dilindede bi sürü şarkısı olduğunu hatırlatıp öpücüklerimi yolluyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> amaç değişiklik bencillik değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok iyi olacak bence sadece belli yarışmalarda ki şu an site çok zarar gördü elektronik müzikten dolayı farklı ezgiler tanıma fırsatımız olacak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eren ben senden direk onay bekliyodum ne yalan söyleyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burak kutun bi şarkısı vardı nereden geldim nerelere gidecem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu Konuda Öle OLDU Nereden Geldi Nerelere Gidiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana cevap yok

Gizlenmiş İçerik

qq

Gizlenmiş İçerik

ukrayna ile rusça arasındaki fark ege şivesi ile karadeniz şivesi arasındaki bir fark canım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...