Ana Sayfa Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision 2019 KeiiNO’dan yeni single: Transarctic Lover

KeiiNO’dan yeni single: Transarctic Lover

3 dakikalık okuma süresi
0
0
701
KeiiNO

2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Spirit in the Sky” adlı şarkılarıyla ülkeleri Norveç’i temsil eden ve 331 puanla 6. olan KeiiNO grubu, yeni teklileriyle karşımızda…

Tel Aviv’de düzenlenen 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda halk oylamasından 291 puan ile galip çıkan fakat jüriden yalnızca 40 puan alarak genel toplamda 6. lığa gerileyen Norveç’i temsil eden KeiiNO grubu, müzik kariyerine hız kesmeden devam ediyor. Dün Sordal ile yaptıkları ortak çalışmayı yayınladılar. Yeni teklilerinin ismi: Transarctic Lover (Transarktik Aşık).

Grup, teklilerini Youtube üzerinde bir lyric-video ile yayımladı. Açıklama kısmında ise şu notlar yer aldı:

Norveç’in süper pop kahramanları dünyayı kurtarmak için geri döndü. Folk-rock sanatçısı Sordal ile güçlerin birleştiği bu single, geçtiğimiz sene çıkan albümlerinden beri yayınladıkları ilk yeni çalışma. Grup üyelerinden Tom Hugo şöyle söylüyor: “Transarctic Lover, kendini, birlikte hayâl bile edemeyeceğin birine aşık olmakla ilgili modern bir Güzel & Çirkin hikâyesi niteliğinde…”

Şarkının lyric-videosu El Salvadorlu genç animasyon sanatçısı “Lincktendo” tarafından yapıldı. Şarkı; Alexander Olsson, Stein Roger Sordal, Alexandra Rotan, Fred Buljo ve Tom Hugo tarafından kaleme alındı. Yapımcı ise Sordal ve RÜUDI.

KeiiNO’nun yeni singleını Spotify, Apple Music ve Youtube aracılığıyla haberimizin alt kısmından dinleyebilirsiniz.

Şarkıyı dinledikten sonra haberin altındaki kutucuktan puan vermeyi unutmayın…


KeiiNO, 2019 yılında Norveç’i Eurovision’da başarıyla temsil etmişti. 15. sırada sahneye çıkan grup adeta arenayı coşturmuştu. Spirit in the Sky şarkısını çoğu Eurovision fanı demode bulsa da bu şarkı, halkta büyük bir karşılık buldu. 291 puanla halk 1. si oldular. Fakat jüri ise tam tersi yalnızca 40 puan çıkarabildi. Sonuç olarak 331 puan ile 6. sıraya yerleşti. Bu güzel şarkıyı ve performansı hatırlamaya ne dersiniz?

KeiiNO'nun Transarctic Lover Şarkısına Kaç Puan Veriyorsunuz?
Özet
0
Transarctic Lover'ın aldığı ortalama puan
Kullanıcı Derecesi 3.46 ( 7 oy)
Daha fazla buna benzer yazı göster
Kullanıcısından Daha Fazla Yükle Blackout
Şuradan Daha Fazla Yükle Eurovision 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere de Göz Atın

Kelly Clarkson Arcade şarkısını coverladı

Dünyaca ünlü Grammy ödüllü ABDli pop şarkıcısı Kelly Clarkson, Emmy ödüllü televizyon prog…