Eurovision 2019 Eurovision Şarkı Yarışması 🇸🇪 İsveç 🇮🇹 İtalya 🇳🇴 Norveç

Eurovision 2019 Şarkıları Spotify’ın Uluslararası Listesinde!

İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda yarışacak ülkelerden üçü, Spotify’ın uluslararası viral listesine girmeyi başardı.

Norveç’in ”Spirit In The Sky”, İsveç’in ”Too Late For Love” ve İtalya’nın ”Soldi” isimli şarkıları, çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify’ın uluslararası viral listesinde ilk 50 içine girdi.

Keiino (Eurovision 2019 Norveç temsilcisi)

Listenin 18. sırasında Norveç temsilcisi Keiino, ”Spirit In The Sky” şarkılarıyla yer alıyor. Şarkının 2,5 milyondan fazla dinlenmeye sahip olduğunu eklememiz gerekiyor.

John Lundvik (Eurovision 2019 İsveç temsilcisi)

Listenin 22. sırasında İsveç temsilcisi John Lundvik var. ”Too Late For Love” isimli şarkının toplam dinlenme sayısı ise 8,5 milyona yakın.

Mahmood (Eurovision 2019 İtalya temsilcisi)

Listenin sonlarına doğru Eurovision şarkılarından bir diğerini daha görüyoruz. İtalya temsilcisi Mahmood, ”Soldi” isimli şarkısıyla listenin 45. sırasında. Şarkının dinlenme sayısı diğer iki şarkıya oranla çok daha yüksek. ”Soldi” şu ana kadar 34 milyona yakın dinlenme yakalamış durumda.

Duncan Laurence (Eurovision 2019 Hollanda temsilcisi)

Bahisçilerin ve anketlerin favorisi olan Hollanda temsilcisi Duncan Laurence, Spotify’ın viral listesine henüz girmeyi başaramamış. ”Arcade” isimli şarkının 3 milyona yakın dinlenmesi bulunuyor.

Spotify’ın uluslararası viral listesini takip edebilirsiniz :

Uğur Ceylan

Eurovision Time web sitesinin iki kurucusundan biri. Başkent Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema mezunu. 25 yaşında. Ankara'da yaşıyor.
Follow Me:

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir