SON DAKİKA

Eurovision 2019 sahnesinden son görüntüler yayınlandı!

İsrail'deki yarışmayı organize edecek KAN televizyonu, 2019 Eurovision sahnesi tasarımlarıyla ilgili son görüntüleri basınla paylaştı.

cool
Eurovision 2019 sahnesinden son görüntüler yayınlandı!

Bu sene 64.sü İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek Eurovision Şarkı Yarışması için tüm hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

İsrail’deki yarışmayı organize edecek KAN televizyonu, 2019 Eurovision sahnesi tasarımlarıyla ilgili son görüntüleri basınla paylaştı.

Eurovision sahnesini bu sene yine Florian Wiede tasarlıyor. Wiede, Düsseldorf (2011) Bakü (2012), Viyana (2015), Kiev (2017) ve son olarak geçtiğimiz sene Lizbon (2018) sahnelerini tasarlayan isimdi. Wieder aynı zamanda X Factor UK ve X Factor US sahnelerininin de tasarlayıcısı. MTV Video Müzik Ödülleri için de sahne tasarımı yaptığı biliniyor.

2011’den bu yana Eurovision sahnelerini tasarlayan isim Florian Wiede

Bir Alman yahudisi olan Wieder, KAN’a verdiği röportajda sahne tasarımı konusunda Yahudi geleneğinden ve özellikle Davut Yıldızı’ndan esinlendiğini açıkladı.

İşte sahne tasarımıyla ilgili gelen son görüntüler :

64. Eurovision Şarkı Yarışması 12-14 ve 16 Mayıs 2019 tarihlerinde Expo Tel Aviv’de düzenlenecek.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Şubat 2019, 01:02

Letonya: Carousel Tel Aviv Yolcusu

Letonya’nın Eurovision temsilcisini belirlemek için düzenlediği Supernova, 2 yarı final ve 1 finalden sonra sonuçlandı. Finalde şu 8 isim ve şarkıları yarıştı; Markus Riva – You Make Me So Crazy Edgars Kreilis – Cherry Absinthe Aivo Oskis – Somebody’s Got My Lover Double Faced Eels – Fire Dziļi Violets feat....

Devamını Görüntüle
);