SON DAKİKA

JOWST ve Manel Navarro’dan Ortak Çalışma

JOWST ve Manel Navarro’dan Ortak Çalışma

Norveçli müzik yapımcısı ve söz yazarı JOWST ve İspanyol şarkıcı Manel Navarro ortak bir çalışmaya imza attı.

Geçtiğimiz yıl Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Norveç’i ”Grab The Moment” şarkısıyla temsil eden JOWST, İspanya adına ”Do It For Your Lover” şarkısıyla katılan Manel Navarro, Eurovision’dan sonra tekrar bir araya geldi.

 

JOWST adıyla bilinen Norveçli söz yazarı ve yapımcı Joakim With Steen, ”Grab The Moment” şarkısını seslendiren Alexander Walmann ve Manel Navarro Temmuz ayında Twitter hesaplarında paylaştıkları bu gönderiyle Eurovision’da başlayan dostluklarını devam ettirdiklerini göstermişlerdi.

Navarro’nun Eurovision sonrası yayınladığı ”Keep On Falling” isimli tekliye JOWST tarafından yapılan yeni düzenleme ile bir remix hazırlandı.

Şarkıya hazırlanan remix versiyonu Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz :

Norveç devlet televizyonu NRK’nın her yıl Eurovision Şarkı Yarışması’na göndereceği şarkıyı seçmek üzere düzenlediği Melodi Grand Prix isimli ulusal elemeyi ”Grab The Moment” şarkısıyla kazanan JOWST ve Alexander Walmann, Kiev’deki yarışmada 158 puan toplayarak 10. olmuştu.

İspanya’nın Objectivo Eurovision isimli ulusal finalini ”Do It For Your Lover” şarkısıyla kazanan Manel Navarro, Kiev’de büyük hayal kırıklığına sebep olmuş ve İspanya’yı 1999 yılından sonra ilk kez sonunculuğa sürüklemişti. Navarro’nun detone performansı sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Ocak 2019, 23:50

Norveç Ulusal Finalinden Bir Şarkı Sızdı!

  Norveç her sene Eurovision’da yarışacak şarkısını ”Melodi Grand Prix” adını verdiği ulusal finalle belirleniyor. Bu yıl düzenlenecek yarışma için detaylar gelmeye başladı. Henüz resmi olarak belli olmasa da ulusal finalde yarışacağı iddia edilen bir şarkının kısa tanıtımı internete düştü! Eurovision’da Norveç’i 2017 yılında ”Grab The Moment” şarkısıyla temsil eden...

Devamını Görüntüle
);