Ana Sayfa Ülkeler 🇳🇴 Norveç JOWST ve Manel Navarro’dan Ortak Çalışma

JOWST ve Manel Navarro’dan Ortak Çalışma

3 dk. okuma
0
195

Norveçli müzik yapımcısı ve söz yazarı JOWST ve İspanyol şarkıcı Manel Navarro ortak bir çalışmaya imza attı.

Geçtiğimiz yıl Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Norveç’i ”Grab The Moment” şarkısıyla temsil eden JOWST, İspanya adına ”Do It For Your Lover” şarkısıyla katılan Manel Navarro, Eurovision’dan sonra tekrar bir araya geldi.

 

JOWST adıyla bilinen Norveçli söz yazarı ve yapımcı Joakim With Steen, ”Grab The Moment” şarkısını seslendiren Alexander Walmann ve Manel Navarro Temmuz ayında Twitter hesaplarında paylaştıkları bu gönderiyle Eurovision’da başlayan dostluklarını devam ettirdiklerini göstermişlerdi.

Navarro’nun Eurovision sonrası yayınladığı ”Keep On Falling” isimli tekliye JOWST tarafından yapılan yeni düzenleme ile bir remix hazırlandı.

Şarkıya hazırlanan remix versiyonu Spotify üzerinden de dinleyebilirsiniz :

Norveç devlet televizyonu NRK’nın her yıl Eurovision Şarkı Yarışması’na göndereceği şarkıyı seçmek üzere düzenlediği Melodi Grand Prix isimli ulusal elemeyi ”Grab The Moment” şarkısıyla kazanan JOWST ve Alexander Walmann, Kiev’deki yarışmada 158 puan toplayarak 10. olmuştu.

İspanya’nın Objectivo Eurovision isimli ulusal finalini ”Do It For Your Lover” şarkısıyla kazanan Manel Navarro, Kiev’de büyük hayal kırıklığına sebep olmuş ve İspanya’yı 1999 yılından sonra ilk kez sonunculuğa sürüklemişti. Navarro’nun detone performansı sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Uğur
Bu kategoriden daha fazla yükle: 🇳🇴 Norveç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

Eurovision 2021: Turkish Fans’ Voting Results

As 9-year-old Turkish Eurovision fan web site and forum, we have arranged Eurovision semi-…