SON DAKİKA

İspanya: ”La Venda”ya Yeni Versiyon

haha
İspanya: ”La Venda”ya Yeni Versiyon

İspanya’yı İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek şarkı, geçtiğimiz haftasonu düzenlenen elemeyle belirlenmişti.

Ülkemizde de geçmişte Akademi Türkiye olarak da bilinen yarışmanın İspanyol versiyonunda Eurovision seçmeleri geçtiğimiz Cumartesi tamamlandı. ”La Venda” şarkısıyla yarışan Miki, halk oylarının büyük çoğunluğunu almayı başararak, Eurovision biletini alan isim olmuştu.

Eurovision-Spain sitesinin aktardığı habere göre; Miki’nin ”La Venda” (Grup) isimli Eurovision şarkısı için yeni bir düzenleme yapılacağı duyuruldu. Şarkının melodik ve vokal yapısında önemli değişiklikler yapılacağı aktarıldı.

Geçtiğimiz yıl Alfred & Amaia’nın seslendirdiği ”Tu Cancion” isimli şarkı da aynı usulle seçilmiş, daha sonra şarkıya yeni bir Eurovision versiyonu hazırlanmıştı.

Mika’nın ”La Venda” isimli şarkısının Eurovision versiyonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Miki – La Venda ‘nın editörlerimiz tarafından hazırlanan Türkçe çevirisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Şubat 2019, 01:26

Finlandiya: Darude’nin İkinci Şarkısı

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Finlandiya’yı temsil edecek olacan Darude, ikinci aday şarkısını yayımladı. “Superman” isimli şarkıda Darude’ye vokallerde Sebastian Rejman eşlik ediyor. Şarkıyı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 1 şarkı daha açıklanacak Darude 1 şarkı daha açıklayacak. Böylece Finlandiya ulusal finali UMK’de 3 şarkı yarışmış olacak. Üçüncü şarkı önümüzdeki cuma gününün ilk saatlerinde...

Devamını Görüntüle
);