e
sv

Gülçin Ergül San Marino Eurovision ulusal finaline başvurdu!

115 Okunma — 03 Kasım 2017 00:47
avatar

Blackout

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Grup Hepsi ile hayatımıza giren daha sonra solo olarak kariyerine devam eden Gülçin Ergül, San Marino’nun ulusal finaline katılmak için 1in360’a performans videosu gönderdi.

Gülçin Ergül

Gülçin Ergül, San Marino ulusal final seçmelerine Rihanna coverı “Love On The Brain” şarkısıyla katıldı. Seçilme durumunda Eurovision’a özel bir şarkı bestelenecek.

Gülçin Ergül & Fırat Çavaş – Love On The Brain

 

Oldukça güçlü bir sese sahip olan Gülçin, solo kariyerinde de başarılı çalışmalara imza attı. İşte birkaç tanesi:

San Marino, 2008 yılından bu yana kullandığı sistemde köklü bir değişikliğe (1 in 360) gidiyor. Ülke, 2018 Eurovision için ilk defa ulusal final düzenleyecek.
“1 in 360”, San Marino’nun Eurovision temsilcisini seçmek için ortaklık yapacağı Londra merkezli bir şirkettir.Ulusal finale katılım başvuruları yer, millet, yaş sınırlaması olmadan herkese açıldı.Başvurular, “Şarkını gönder – Destek bul ve şovunu sergile” adı altında üç aşamadan oluşacak.

Şarkı gönderimleri 21 Ekim‘de başlayacak, 30 Kasım‘da sonlanacak.
Şarkı gönderen kişiler, sosyal medya üzerinden destek toplamaya başlayacak. 100 ve üzeri beğeni/paylaşıma ulaşan şarkılar jüri tarafından değerlendirmeye alınacak. Büyük final Şubat 2018‘de olacak. Detaylar için tıklayın!

Ne dersiniz, Serhat’tan sonra bir Türk şarkıcıyı daha San Marino adına Eurovision sahnesinde görebilir miyiz? Gülçin’in şansı ne olur? Yorumlarınızı bekliyoruz…

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gülçin Ergül San Marino Eurovision ulusal finaline başvurdu!