Ana Sayfa Ülkeler 🇳🇴 Norveç Norveç: ”Spirit In The Sky” Klipleniyor

Norveç: ”Spirit In The Sky” Klipleniyor

2 dk. okuma
0
149

Norveç’i bu yıl İsrail’in Tel Aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Keiino topluluğu, ”Spirit In The Sky” isimli şarkılarıyla temsil edecek.

Keiino, şarkıları ”Spirit In The Sky” için klip çekimlerine başladıklarını resmi Youtube kanalları aracılığı ile duyurdu.

Norveç ulusal finali Melodi Grand Prix’i birinci tamamlayan topluluk, böylece Tel Aviv’de ülkelerini temsil etmeye hak kazanmıştı. İngilizce ve Sami dilinde sözlerden oluşan şarkıları ”Spirit In The Sky” ile Eurovision hayranlarının da beğenisini kazandılar. Şarkı kısa zaman içinde Spotify üzerinden 2,5 milyona yakın dinlenme aldı ve uluslararası viral listede 18. sıraya kadar yükseldi.

”Spirit In The Sky” adlı şarkının video klibi 5 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

Video klibi Martin Sofiedal çekti. Topluluğun klibin kamera arkası görüntülerini paylaştığı videoya göre salt iç çekimlerden oluşacağa benziyor. Karlı çam ağaçları arasında hazırlanan dekor ve kürklü kostümlerle renkli bir video klip bizleri bekliyor.

Keiino, ”Spirit In The Sky” isimli şarkılarıyla 16 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşecek ikinci yarı finalin ikinci yarısında yarışacak.

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Uğur
Bu kategoriden daha fazla yükle: 🇳🇴 Norveç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

Eurovision 2021: Turkish Fans’ Voting Results

As 9-year-old Turkish Eurovision fan web site and forum, we have arranged Eurovision semi-…