İçeriğe atla

Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Züreyfa

Bugün seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 49
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]EUROVISION TIME CUMHURIYETI, HUKUMETE "DUR" DEDI

Eurovision Time kararini verdi. 11 kisinin katildigi oylamalarda halk hukumete %45 oraninda protesto oy kullanarak tepksini gosterdi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
%18 oyla 1. sirada cikarken, diger partiler oy dahi alamadi. %36'lik kararsiz secmen "Ne yaparsaniz yapin, banane" dedi. Secimlerin Eurovision Time Cumhuriyeti'ne etkisi aci oldu. Hukumet dustu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizi (protestocular) temsilen, sayın başgan züreyfa gökjeksson balkon konuşması yapmayacah mı? Biz ya allah, bismillah, züreyfauekber diye slogan atamayacah mıyız??

Reis yeniden lider olunca belgeleri yakıp yurtdışına kaçtım ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizi (protestocular) temsilen, sayın başgan züreyfa gökjeksson balkon konuşması yapmayacah mı? Biz ya allah, bismillah, züreyfauekber diye slogan atamayacah mıyız??

Sevip yine de terk ettin demek.... sen gidince 2015lerin Anap'ı olduk buralarda....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevip yine de terk ettin demek.... sen gidince 2015lerin Anap'ı olduk buralarda....

Pensilvanya'dan sevgiler. Hükümeti yıkın bence. Elimde Uğur'un ahlaksız görüntüleri var, lazımsa atayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pensilvanya'dan sevgiler. Hükümeti yıkın bence. Elimde Uğur'un ahlaksız görüntüleri var, lazımsa atayım.

Oo başgan, bu konular burada konuşulacak konular değil, pensilvanyaya eteğinizi öpmeye gelsek, gelmişken de görüntüleri alsak?, protest parti olarak seçimlere girmeyi düşünüyoruz hatta lihyenştayn ordusuyla anlaşıp darbe yapmayı da düşünüyoruz, böceklerde gizli kameralarda neler varsa alalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...