İçeriğe atla

Yonetimde Parlamenter Sistem

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 196
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Once bir gecici hukumet kurulmasi lazim mevcut yetkililer icinde. Daha sonra baskanlik divani cumhuriyeti ilan ettigini duyurur, meclis goreve baslar, anayasayi hazirlar baskanlik divanina sunar. Daha sonra meclisin alacagi kararla secim tarihi belirlenir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu ne ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
hönkürerek güldüm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben de destekleyebilirim de, bu parti olayıyla biraz parodi gibi olmuş bence. Bunları parti başbakan bakan vs adı altında değil de mesela parti yerine topluluk, bakan yerine bir şeyden sorumlu kişi, seçim yerine site oylaması gibi adlarla yapsak daha gerçekçi ve işlevsel olur diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu ne ya

Gizlenmiş İçerik

hönkürerek güldüm

Gizlenmiş İçerik

kaile alınmadıktan sonra ne anlamı var ki bunun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çağatay'a katılıyorum ve bende hönkürerek gülüyorüm

Gizlenmiş İçerik

Seni mod yaptırmayacaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumda benim gördüğüm bir kere darbeye teşebbüs vardı büyük başganımız 10 kişiyle birlikte içeri tıktırdı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sistem gelseydi harbiden forum biraz daha eğlenceli olacaktı be

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Partiler vaadler felan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Benim 3 vaadim hazırdı bileee

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...