İçeriğe atla

Yonetimde Parlamenter Sistem

Uğur

Pinlenen İletiler

Bu arada kraliyete karşı en güçlü duruşu tabii ki partimiz yapacak. Hiç şüpheniz olmasın, yeterki bizi destekleyen kemik bir kitle olsun!.

Ecdada küfürle bir yerlere gelmeye çalışanlar sandıkta MİLLET DUVARIna toslayacaklar!!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 195
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bırakın parlamentoyu, bir divan-ı hümayun kuralım, bir de enderun kurdukmu tamamdır, reyizi de darüssade ağasıyapalım

Katılmıyorum. Forumu bitirmek için komplo kuruyor arkadaş. Bunun gibi birkaç arkadaş daha var ilk icraatim bunlar gibilerine toplu ban

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bırakın parlamentoyu, bir divan-ı hümayun kuralım, bir de enderun kurdukmu tamamdır, reyizi de darüssade ağasıyapalım

Katılmıyorum. Forumu bitirmek için komplo kuruyor arkadaş. Bunun gibi birkaç arkadaş daha var ilk icraatim bunlar gibilerine toplu ban

elit soykırımı.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada vaadlerim arasında elit ve apaçi lafının sansürlenmeside var forumda ayrımcılık istemiyorum. Bir bütün olarak forumuz biz!

Oha resmen kimliğimizi yok etmeye çalışıyor. Oyum geri aldım!

Dalga konusu olacagini biliyodum bu konunun. Sizin gibi halka demokrasi fazla. Dikta rejimine devam!!11!!!1!!!!!

Demokrasinin tadını aldık bir kere. İsyan eder devrim yaparız!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne alakası var dalga ile

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Vaadlerimi açıklıyorum. Siyaset üzerinden mizahtamı yapmayalım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demokrasinin tadını aldık bir kere. İsyan eder devrim yaparız!!!

Züreyfa'da darbe girişimini gördük, desteğimizi çektik...

Biz partisiz, siyasetsiz bir HALK DEVRİMİ yapıyoruz. Gerekirse bunu siyasete döker, Halkların Devrimi Partisi'ni kurarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...