İçeriğe atla

87. Akademi Ödül Töreni

Illusion

Pinlenen İletiler

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Lady Gaga tek kelimeyle mükemmeldi 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:pray:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Julie Andrews 

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Hans Zimmer'a yazık oldu ama Alexandre Desplat'nın alması da güzel oldu 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır ben anlamıyorum filmin kadın versiyonu Black Swan 5 sene önce aday olup kazanamamıştı, ne değişti bu kadar sene içinde filmde yer alanların erkek olması dışında? 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birdman kötü bir film değil, kazanacağı birkaç haftadır belliydi fakat ben hala Boyhood olsun istedim (bana kalsa Whiplash).Yönetmeni keşke Linklater alsaydı, gerçekten hak ediyordu.Bir kaç küçük kategori dışında hiç sürpriz olmadı tahminler tuttu bu sene.Whiplash'e çok sevindim 3 ödül aldı, Budapest Hotel'in de en çok hak ettiği ödülleri aldı senaryo dışında.Genel olarak iyi sonuçlar çıktı fakat show çok vasattı, başlangıçtan sona çok düşük çok sıkıcı bir show izledik, komedi açısından da çok vasattı.

Hayır ben anlamıyorum filmin kadın versiyonu Black Swan 5 sene önce aday olup kazanamamıştı, ne değişti bu kadar sene içinde filmde yer alanların erkek olması dışında? 

Gizlenmiş İçerik

Black Swan ile Birdman karşılaştırılacak/benzetilecek filmler değiller, abartmayalım şimdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Black Swan ile Birdman karşılaştırılacak/benzetilecek filmler değiller, abartmayalım şimdi.

Bence çok benzer filmler içerikleri, işledikleri konular, başrol karakterleri açısından falan. Başta sadece kendim böyle düşünüyorum sanıyodum ama sonradan farklı forumlarda ve twitter'da da görünce yalnız olmadığımı fark ettim. Bence de kötü bi film değil ama almamalıydı o ödülü. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...