İçeriğe atla

87. Akademi Ödül Töreni

Illusion

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=left]Bu yıl sunuculuğunu Neil Patrick Harris'in gerçekleştireceği Oscar Ödül Töreni Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece üçte yayınlanmaya başlayacak. [/align]

[align=left]Bütün kategorilerdeki tahminlerinizi burada yapabilirsiniz. Haklarında tartışma gerçekleşebilecek kategorilerin konularını da açtım zaten. Ses efektleri, makyaj, görsel efektler, sinematografi, düzenlemeler gibi kategorilerde pek fazla kişinin fikir belirteceğini düşünmediğimden açmadım burada konuşulabilir diye, ama isterseniz söyleyin açarım tabii ki. [/align]

[align=left]----------------------------[/align]

[align=left]Bu yıl törende performans yapacak isimler şu şekilde: [/align]

[align=left]

• Lady Gaga
  • Jennifer Hudson
  • Anna Kendrick
  • Jack Black
  • Common & John Legend ("Glory")
  • Adam Levine ("Lost Stars")
  • Tim McGrawn ("I'm Not Gonna Miss You")
  • Rita Ora ("Grateful")
  • Tegan & Sara with The Lonely Island ("Everything Is Awesome")

Şu ana kadar törende ödül sunacak ya da birilerini tanıtacak olan isimlerse; 

• Ben Affleck
  • Cate Blanchett (En İyi Aktör)
  • Jessica Chastain
  • Marion Cotillard
  • Benedict Cumberbatch
  • Viola Davis
  • Chiwetel Ejiofor
  • Chris Evans
  • Kevin Hart
  • Josh Hutcherson
  • Scarlett Johansson
  • Dakota Johnson
  • Jared Leto (En İyi Yardımcı Aktris)
  • Jennifer Lopez
  • Shirley MacLaine
  • Matthew McConaughey (En İyi Aktris)
  • Sienna Miller
  • Chloe Grace Moretz
  • Eddie Murphy
  • Lupita Nyong'o (En İyi Yardımcı Aktör)
  • David Oyelowo
  • Chris Pine
  • Chris Pratt
  • Zoe Saldana
  • Octavia Spencer
  • Meryl Streep
  • Channing Tatum
  • Miles Teller & Margot Robbie
  • John Travolta
  • Kerry Washington
  • Naomi Watts
  • Oprah Winfrey
  • Reese Witherspoon

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İnternetten beleşe yayınlamayacaklarsa izlemeyeceğim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konular icin cok tesekkurler.

Gizlenmiş İçerik

22 Subat gecesi Moviemax Oscars yayinlayacak sanirim yine toreni.

Ne demek ya 

Gizlenmiş İçerik

Digiturk'ün sitesinde de yayınlanacak mı peki, biliyo musun? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

22 Subat 2015 Pazar gecesi Meltem Cumbul ve Yekta Kopan'in sunacagi Oscar'a dogru tarzi bir programla saat 22:00'de baslayacakmis yayin. 02:00'da Kirmizi Hali Toreni ve 03:30'da da 87. Akademi Odul Toreni baslayacakmis.

Digiturk sahibi olup, sinema paketine uye olanlar ayni zamanda Digiturk'un Moviemax Oscars HD kanalindan yayini izleyebilecekler.

Digiturk sahibi olamayanlar icin Digiturk ozel bir sayfa acmis. Herkese acik olacak sekilde yayin asagidaki adresten izlenebilecekmis fakat yayini izleyebilmek icin Digiturk'un Diledigin Yerde hesabina cep telefonunuzla uye olmaniz gerekiyormus. Herhangi bir ucret istemiyor sanirim. Telefonunuza gelecek olan SMS'teki kodla yayini izleyebilecekmissiniz. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha Yekta Kopan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Meltem de iyi olmuş. İyi iyi, beğendim. Geçen seneki tipler Idina Menzel'e "Yazık kızcağıza bak." falan diyolardı. En belirgin ödüllere "Nasıl olur?" diye şaşırıyolardı falan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Illusion arkadaşımıza teşekkürler, geç oldu ama güç olmadı, kategorilere yorumunu yapacağım tek tek bu gece.Digitürk Emmylerde çevirisiz vermişti internet yayınını, umarım bunda da öyle olur.

Edit; Mehmet Açar'a çeviri yaptırmayıp programda yer verseydiler keşke, yorumlarını özledik mehmet reyizin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru düzgün izleyemedim ben filmleri hiç bu sene

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru düzgün izleyemedim ben filmleri hiç bu sene

Gizlenmiş İçerik

Zaten son yılların en düşük senesi, pek bir ilgisizlik var bu sene her anlamda, filmlerden dolayı olsa gerek pek iyi işler izleyemedik bu sene.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...