İçeriğe atla

En İyi Aktör

Illusion

Sizzin favoriniz hangisi?   

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]Steve Carell, Foxcatcher[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

[/align]

[align=center]Bradley Cooper, American Sniper[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[/align]

[align=center]Benedict Cumberbatch, The Imitation Game[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[/align]

[align=center]Michael Keaton, Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[/align]

[align=center]Eddie Redmayne, The Theory of Everything[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bradley Cooper milliyetçi kotadan girmiş buraya, çünkü başka bir açıklaması yok onun.Ayrıca Akademi tarihindeki en büyük yamuklardan birini Jake Gyllenhaal'a yaptı, yazık oldu.

Ödül sezonu başladığından beri önde olan isim Michael Keaton olsa da ben hala Eddie Redmayne'in alacağını düşünüyorum, Michael Keaton başarılı bir performans sergilemiş, bir anlamda kendini oynadığından sanırım rol çok iyi gitmiş üzerine gerçi Inarritu ilk başta aklında Keaton'ın olmadığını söylese de buna inanmak biraz güç.

Eddie Redmayne'in performansı da yılın en iyilerinden, açıkcası ilk duyduğumda rolün altından kalkabileceğini düşünmemiştim, aksine o da mükemmel iş çıkartmış.Ama benim en beğendiğim performans Benedict Cumberbatch'inki, daha önce Sherlock, August: Osage County gibi işlerde oyunculuğunu görmüştük fakat böylesine dramatik bir rolü çok iyi canlandırmış.Bu performans ile birlikte gerçekten Laurence Olivier'nin varisi ilan edebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bradley Cooper milliyetçi kotadan girmiş buraya, çünkü başka bir açıklaması yok onun.Ayrıca Akademi tarihindeki en büyük yamuklardan birini Jake Gyllenhaal'a yaptı, yazık oldu.

Ödül sezonu başladığından beri önde olan isim Michael Keaton olsa da ben hala Eddie Redmayne'in alacağını düşünüyorum, Michael Keaton başarılı bir performans sergilemiş, bir anlamda kendini oynadığından sanırım rol çok iyi gitmiş üzerine gerçi Inarritu ilk başta aklında Keaton'ın olmadığını söylese de buna inanmak biraz güç.

Yaa sonunda bunu düşünen başka birine de rastladım. Sırf bu yüzden Keaton'ın almamasını istiyorum ben, tamam çok iyiydi falan ama Eddie Redmayne daha güzel bi performansa sahip ve daha çok hak ediyor. Umarım o kazanır. 

Bradley Cooper'ı üçüncü kez üst üste aday yapmaları çok saçmaydı bence, yerine Jake Gyllenhaal, Ralph Fiennes ya da Timothy Spall gibi bi isim aday olabilirdi çok rahat bi şekilde. Sanırım adaylarından en memnun olmadığım kategorilerden biri bu. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzninizle ikinize de katılamayacağım. Michael Keaton açık ara götürmeli bence işi. "Kendini oynamış" denecek bir iş de değil çok bence. Ha kendini oynamak kötü bir şey değil tabii ama o kadar iniş ve çıkışları olan, psikolojik durumu o durumdaki bir karakteri canlandırmak çok kolay olmasa gerek. Julianne Moore için de aynı şeyi söylememiz gerekir böyle bi durumda. Benedict Cumberbatch rolünü satamadı bana dürüst olmak gerekirse. Filmin son bölümüne kadar robot izliyor gibiydim. Şu "insan anı"nı yakalayamadan nasıl empati kuracağım karakterle? Eddie Redmayne ise filmin ilk yarısında çok da etkileyici gelmedi. Bunun için senaristleri ve yönetmeni suçluyorum yalnız daha ziyade. Hem mutlu hem de trajik anlar vardı filmde ama bunların hiçbirini yansıtamadı senaryo. Oyunculara da şans verilememiş sanki yansıtabilmeleri için. Michael Keaton'ı bekliyorum kısacası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keaton'ı kesinlikle kötü bir anlamda söylemedim, kendine benzeyen çok kolay empati kurabileceği bir karakter o.The Theory of Everything'e de katılıyorum ama buna rağmen çok iyi bir iş çıkartmış zaten o filmde oyunculuğu çıkartırsan bir şey kalmıyor.Sanırım en belirsiz kategorilerden birisi bu, bana hala Redmayne alacak gibi geliyor, uzman tahminlerinde %70 gibi bir oy almış ama Keaton da çok uzak değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...