İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bi konu değil zaten, belli bi saatten sonra atılan bütün mesajlar silinmiş. Sadece Norveç konusunda, İrlanda konusunda değil, bütün sitede mesajlar aynı anda gitmiş. Arkasında bir üst akıl olabilir, açıkça bir darbe girişimi olmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Paralel yapı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Evet bi sorun var konularla alakalı bi araştırayım bakim 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah allah nolmus oyle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede ne zaman olay çıksa Uğur hemen yok vizeler, yok yurt dışı ziyaret diye kayboluyor ortadan. Dikkat çekmek istedim. Yarışmadan çekilen BBC'ye sempati oluşturmak için MİT yaptı muhtemelen dünkü mesaj silme olayını da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Yerlerdeyim. Yalnız bu konuda kimsenin yapacak bir şeyi yok sorunu googleda aratırsanız hiçbir sonuç çıkmıyo. Sitenin veritabanı 4-4,5 yıllık, sitedeki içerik de çok yüklü, ancak hosting firması bir çare bulabilir, mesaj atıcam yarın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazen görmemiş kazanmış, 40 yıl lafanı yaptı diyesim geliyor ama diyemiyorum...

+

Kim acaba bende merak ettim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...