İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

Eurovision Time kapaliyken intetnette yapacak is bulamayanlar tesekkure abansin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eurovision Time kapaliyken intetnette yapacak is bulamayanlar tesekkure abansin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Her teşekkür 1 tl. GB Arttıracak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmamız Bredada Olacak 

Logo Çalışmalarına Başlandı .

Yarışma Konusu Bu Gece Açılır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Hatirlayanlar?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tartisma uzayacak burda uzasin

Gizlenmiş İçerik

@Yucel Big 5'a yarismada taninan tek bir ayricalik yok. Big 5 ulkelerinin birbirini tuttugu da. Ben her yarisma Hollanda'ya 12, Belcika'ya 10, Almanya'ya 8 vermiyorum yani. Onlar da ayni sekilde. Biktim artik bunu dile getirmekten. Alin inceleyin 1'den 112'ye benim aldigim verdigim puanlari : http://eurovisiontime.com/forum/showthread.php?tid=871

@Reyiz ETSC tarihinde Eurovision'da yarismamis sarkici yollamayan ulke yok; ben, sen, o dahil. Konu X ulkesinin Eurovision'da yarismis sarkiciyi ETSC'ye gondermesi degil. Listende onca sarkici, grup vs. varken bunu secmen garibime gitti. Zaten konuya yazdigim ilk mesajla "Yalan dolan ryan dolan" seklinde bu saskinligimi dile getirmistim. 

@CevatAslan bir sozum de sana. Daha iki yarisma evvel Israil kazansin diye 2 puan farkla ikinciligi kabul ettim ben. Surekli Israil'in ETSC'de yukselen bir ulke haline gelmesi icin cabaliyorum; sarki oneriyorum, yardimci olmaya calisiyorum. Cikip "UK gonderse soyle boyle" seklindeki mesajlara tesekkur etmen uzdu beni. Haberin olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...