İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yani şimdi üyelere ceza verilse ne gibi bi etkisi olucak bilmiyorum. Biz mahkeme miyiz de insanlara zorla ceza çektiricez ceza verirsin çok da fifi der, gider.

sitede zaten genel olarak bi üslup problemi var yetkilisinden tut 2 günlük üyesine kadar. Bu kadar ukalaca hakaret etme hakkı nereden geliyo bilmiyorum. Bilinçli insan döner kendine bakar, birilerinin dürtüklemesiyle de değişmez hiçbir insan maalesef

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben mesela sorun yaşayacağımı bildiğim insanlarla sitede yakın temasa girmiyorum siz de öyle yapın görmezden gelin. Başka bi öneriniz varsa da buyrun söyleyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bunla yakın temasa bırak hiç bir zaman bir şey bile yazmıyorum, bu nerde benle ilgili alakasız konu var gelip hemen 95. yarışma logo yapmamışım onu hatırlatıp adam değilsin diyor bende cevap verince cevap verdiğin için suçlusun konumuna düşüyormuşum. Şimdi cevap vermedim yine düştüm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarın ulusal final dönemi bitecek ama daha ne tanıtım konusu felan açıldı ne de başka bişey. Oylamaya da yarın geçicektik sanırsam.

demissin.

tanıtım konusu işte beğenemedin mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

demis seni kastederek.

Burası bilgilendirme konusu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Musty Pedriel'e aciklamis konuyu.

tanıtımda yapmıyormu sanki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pedriel de tanitim ve bilgilendirmenin yakin seyler oldugunu soylemis konu kapanmis.

tanıtım konusu işte beğenemedin mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

119. ETSC Derby : Bilgilendirme

1 saat sonra bu alintiyi yapmaya ne gerek var simdi?

Muhattap olmuyorum diyorsun da neden Mustafa gereken cevabi vermisken ille alinti yapiyosun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri Acı Umut'a yollasın bu ekibi diycektim de program biteli kaç yıl oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri Acı Umut'a yollasın bu ekibi diycektim de program biteli kaç yıl oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yalcin Cakir da ben olurum herhalde. Reyting icin programinda kufre acik acik musade eden sunucu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...