İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Seçim dönemine girilince sitede kutuplaşma başladı. Şimdi ben bunları söyledim diye Fabien ve adamları inşallah beni öldürmezler. Doğruları söylüyorum, onlara parmak sallıyorum diye öldürebilirler beni Fabien ve adamları. Bakın ama ben onlara parmağımı sallıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarın semih ve uğurla Kartal'da mitingdeyiz. Gelen herkese altı ok tacı hediye edilecek. Laik geceler.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstekler kısmı kapanmış, benim yine birkaç isteğim olacak(bir tanesi daha uygulanmasa da deneyelim-teknik destek hariç)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

1-Şarkı onaylama birliği kurulsun(mesela 20 ülke varsa her 5 ülke için bir üye)sonra her üye onayı verecek ülkeye şarkısını atar ulusal finaller başlayınca(tabii bu birlik üyeleri yarışmaların ilk gününde sitede yada mailde aktif olarak ilgilenirim diyen biri olmalı) bu birlik şarkı daha önce yarışmış mı, şarkıcı gerçekten o ülkede iş yapıyor mu plak şirketi vs. bunları bulup ülke sahibine onaylandı mesajını atsın ve şarkılar öyle açıklansın(hem zaman açısından iyi hem de çok oluyor aa bu kişi şu ülkeden değil diye aksaklıklar).

2-Şu an ikincisi gitti kafamdan ama- 

3-Bir de şu yarışma takvimi kavramı gelsin.Logo yapanından recap yapanına ülke sahibinden oy toplucak herkese kadar hızlı bi iletişimle(mail vs.)kendinlerine uygun tarihleri belirleyebilir.Mesela son yarışma beni beklediniz hoşunuza gitmediğine eminim. Herkes tarihi bilirse ona göre ayarlar kendini yine bi aksaklık gider.

3.1 Bazen finallerimiz oluyor vs bakamıyoruz ne zaman oylama başlıcak falan diye bakıyoruz yada bakmıyoruz, bundan sorumlu bir kişi de olabilir(mesela site bozukluğu vs. oldu yeni takvimi tüm üyelere ulaştırmak. Hepimizin akıllı telefonları var mailimizi versek anında ulaşırız.

3.2-Bütün bu istediklerim için de gönüllü olabilirim istemekle kalmayım kuru kuru

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. istegin ETSC kurallarinda da geciyor, ETYB kurucu uyelerinin bir gorevi zaten bu. sarkilari onaylamak. 5 kurucu uyeyiz, elimizden geldigince ilgilenmeye calisiyoruz. Ben kendi adima neredeyse her yarisma sarkicinin hakki dolmus mu, gercekten yaristigi ulkede mi calisiyor diye kontrol ediyorum, edemedigim zamanlar da oluyor tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şaka gibi bu ne lan?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Itiraf etmenin zamani geldi...

Aslinda hicbiriniz gercek degilsiniz. Bu forum benim hayal dunyamin urunu. Melih'i icimde bastirdigim duygularin bir tecellisi olarak yarattim ilk once. Sonra da digerlerini...

Beni affedin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İncelediğimizde kaynağının Birleşik Krallık olduğunu gördüğümüz, içimize sızma ve darbe yapma girişimidir. Londra'da yaşayan bu paralellerin iadesi Sayın David Cameron'dan talep edilir. Birleşik Krallık'ın oyuncağına dönmüş site yönetimini devirip, CHP'yi iktidara taşıma zamanı gelmiştir. #SiteceAlkisliyoruz

(Benim anlamadığım ise, benim foyamın nasıl ortaya çıkmadığıdır.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...