İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

Irlanda 113 basligi, kos.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ama burda devam etsin lutfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

@Uğur ben tamam bişey demiyorum ESC şarkısı gönderilip gönderilmemesine ama hangi ülkenin gönderildiğine göre fark eden birşey. Bunun en güzel örneği Westlife'dır. Ben 66 ya da 67'de Westlife'ı gönderdim ki 3. yarışmasıydı ama ben ilk defa yarıştırıyordum.Millet bana demediğini bırakmadı. Ama sen 3. kez 99'da  Melenie C gönderdin 1 kişi dahi Birleşik Krallık'ta şarkıcı kalmamış tarzı birşey demedi. Mesela ben 3 kez aynı ismi göndereyim demediğinizi bırakmazsınız. 
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu yarisma kimsenin konusuna aaa Eurovision sarkicisi, tu kaka yazmadim. Sarkilara yorum yaptim yalnizca. Ki bu yarisma 3 Eurovision temsilcisi birden yarisiyor.

Westlife konusuna gelinirse; 60. ETSC'de Irlanda'yi almis, 5. yarismanda daha once 2 kere yarismis bir grubu gondermeyi tercih etmistin. Bu konuda uzerine gelinmesi yanlis degil.

Ben Melanie C (2 defa solo, 1 defa duet, toplam 3), Katy B (1 defa duet, 1 defa solo, toplam 2) ve Olly Murs (2 defa duet, toplam 2) ile 1 kereden fazla yaristim. Melanie C ikinci defa 40 yarisma sonra, 3. defa 50 yarisma sonra yarismisti. Katy B ise 1. ETSC temsilcim oldugundan 101. ETSC'de 100 yarisma sonra ikinci defa bu sefer solo olarak yarismisti. Olly Murs'u da 78 yarisma aradan sonra ikinci defa yolladim. Tarihimde 9 defa kendi anadilim disinda yaristim. ETSC'de daha once hic yarismamis tarzlarla yer aldim. Ulkemi asla tekrarlamadim. Oylarimda her zaman adil olmaya calistim. Cogu zaman oylamada 1. giderken, kendimi dusunmedim, baskalarini dusundum. Bundan dolayidir belki de tepki gormemem. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben cidden bu sitede eurovision şarkıcısi diye şarkıya yorum yapmadan eleştirenleri anlamıyorum.Hayır o sanatçılar kendi ülkemiz adına yarışamaz mi.Dünyaca ünlü isimlerle yarışmiyoruz.Fanlarin bildiği isimler oluyor burda koyduğumuz isimler en fazla.Konuya bir girdim şarkıdan ziyade esc şarkıcısı diye eleştiriler gelmiş.Herkesin kendi puani anlarım da sırf esc şarkıcısı diye şarkıyi bilemedikleri halde ve belki de beğendikleri halde böyle eleştiri yapanları anlamıyorum.Şarkı ve şarkıcı kalmadığı için değil sevdiğimız için yarışıyoruz.Umarim bu düşünce yapısı değişir bu sitede.

Uğur seni bu konu dışında tutuyorum.

Daha önce bu isim ile yarışmiş biri olarak şarkıyı beğenmediğinı dile getirdin.senin gibi yorum yapılsaydi yukaridaki mesajı da yazma gereği duymazdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi adima ben Ispanya'nin sarkisina yorum yaptim. Ki Ruth Lorenzo adini da gorunce sevindim Ispanya adina, cunku benim de temsilcimdi, yorumumda bunu da belirttim. Ukrayna Mor ve Otesi gondermis, o sarkiyi da ben onerdim. Eurovision sarkicilarina karsi olsam onermezdim. 

Irlanda gibi ETSC'de iddiasi oldugunu iddia eden bir ulke uzun bir aradan sonra rock bir sarkiyla gelip ilk 10'da yer alamayinca; Ryan Dolan'i gondermesin bence. 

Benim dusuncem budur bu noktada. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onu bunu birakin MGP'ye 1 saatten az bir sure kaldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VakıfBank maçı var gözlerimi kapayarak izlemek istiyorum. VakıfBank ölmüş resmen daha pozisyonlarına bile geçerken zorlanıyorlar. İletişim sorunu var bir topa 10 kişi atlıyor. Kendi adıma utandım takımdan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İspanya gibi bir ülkeyi alıp 2 . yada 3 . yarışmanda Ruth Lorenzoyu Gönderiyorsan  Çaresizsin Arkadaşım Yada Derece Merakın Var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...