İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Evet adın çok önemli bir bilgiydi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Eyvallah adını vermeye tenezzül ettiğin için. Ben sana bahsettim zaten sende anlamamak istiyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Aurora Man

Evet adın çok önemli bir bilgiydi. qq Eyvallah adını vermeye tenezzül ettiğin için. Ben sana bahsettim zaten sende anlamamak istiyorsun.

iletişim bilgisi dedin verdik yok hesap 2015'te açılmışmış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende gidip hesap açıp 1 hafta sonra onun adına üye olabilirim. Ip değiştirmek zor değil. Neyine güvenmemizi bekliyorsun ki. Üye olanlardan biri çıkınca anında diğeri giriyor. Aynı anda göremedik hiç birinizi nedense? Sen bunları açıkla sonra gelirsin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öyle bir şey yok. Aurora Man bizim arkadaşımız ve onun tavsiyesiyle bu foruma katıldık, IP'lerimizinden böyle bir şey olmadığını anlayabilirsiniz, iyi forumlar.

*Bilgisayarımda bir sorun oluştuğundan kendimi tanıtmadım yarın yapıcam teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Aurora Man

Fake değildir bence. [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

sağol kardeşim bi sen anladın

ikimizin online olduğunu görünce anlamışsınızdır herhal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Aurora Man

Yaw he he. Bir Facebook hesabıyla mı güvencez ki onda bile gönderi yok ve 2015'te açılmış. Hadi 3-5 ay geçse neyse.

onu geç ikimizi online buluyosun yemiyor mu cevap yazmak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...