İçeriğe atla

En İyi Drama Dizisi

Mustafa

En İyi Drama Dizisi ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Breaking Bad hak ettiği bir veda ödülü aldı, Bryan Cranston koltuktan zıplamama neden oldu, Akademi hala Modern family alışkanlığından vazgeçemedi, hangi kafayla izlediyseler ondan bende istiyorum.Modern Family'nin en iyi seçildiği bir komedi alanındaki ödüller ciddiye alınabilecek düzeyde değil kanımca, Julia ve Louis C.K.'ye sevindim.Drama kategorisinin hayal kırıklığı olması beklerken hayallerin gerçekleşmesi halini aldı.

Gece genel anlamda berbattı, Julia/Bryan, Colbert/Fallon ikilisi ve Colbert ile Gervais güldüğüm nadir skeçlerdendi, hatta güldüğüm tüm skeçler bunlardı.Seth Meyers bir daha ödül sunmayı kabul etmemeli üstüne bir de talk showunu bırakmalı.

Colbert Report ve Fargo alanlarındaki favorilerimdi, Benedict Cumberbatch bu sefer tutturdu ma Billy Bob Thornton da olabilirdi.

Kathy Bates kazandığında yine koltuğumdan zıpladım, Jessica Lange kazandığında çığlık attım, hak edilmiş ödüller ikiside, özellikle Lange.

Bana göre yılın komedi dalındaki en dolu kategorisi olan yardımcı erkekde ödülü en vasıfsızın alması kötüydü, Jesse daha iyi bir iş çıkarmıştı.Allison Janney severim, Mom gibi bir diziyi 10 saniye izleme kapasitesinden alıp 2 dakika izlenecek duruma getirmiş kendisi ama ödül alacak kadar iyi değildi, hele Mulgrew varken.

Komedide ulusal televizyona devam derken Akademi Netflix'e ''Nah alırsın'' dercesine haksızlık etmiş.

Birçoğu kötü bazıları sevindirici ödüllerin, drama kategorisinden memnunum, komedi kategorisine yorumum tekrar ''Biri beni öldürsün''.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Yok ya minidizi olayını değiştirmişler işte bu tartışmalar yüzünden, Miniseries gitti Limited Series geldi, antoloji seriler falan filan bu kategoride, sezonluk yayınlanan veya her sezon farklı konseptte farklı hikayeler bu kategoride yarışacakmış, devamlı bir hikayesi ve karakter/oyuncu kadrosu olan diziler normal kategorilerde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...