İçeriğe atla

Eurovision 2015 "Building Bridges"

Pinlenen İletiler

TRT KANALI, 2015 EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NIN SADECE FİNALİ'Nİ TRT 1 VE TRT MÜZİK KANALLARINDA CANLI OLARAK YAYINLAYACAK.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gerçek olmasını umuyorum ve haberin kaynağını ben de merak ediyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 · 

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

TRT Eurovision'un yayınlanmasıyla ilgili herhangi bir karar almamıştır,haberler hayal ürünüdür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT Eurovision'u yayinlayacak olsa; Viyanaya bir basin temsilcisi gondermesi gerekir, Bulend Ozveren gibi. Oyle bir durumda da zaten provalar baslamadan evvel haberimiz olurdu. Seneye katilma ihtimalimiz oldugunu da dusunmuyorum. Is Azerbaycan'in kazanmasina bagli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT Eurovision'u yayinlayacak olsa; Viyanaya bir basin temsilcisi gondermesi gerekir, Bulend Ozveren gibi. Oyle bir durumda da zaten provalar baslamadan evvel haberimiz olurdu. Seneye katilma ihtimalimiz oldugunu da dusunmuyorum. Is Azerbaycan'in kazanmasina bagli.

Yayınlayacaklarını ben de düşünmüyorum sadece umutlandım işte ister istemez.Ayrıca seneye de katılmayacağımız belli dediğin gibi Azerbaycan kazanırsa döneriz yarışmaya yani kısacası dönmeyeceğiz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünyanın sonu geldi sanırım biri beni uyandirsin inanamıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...