İçeriğe atla

Türkiye 2015 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 238
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Wikipedia 2016 için katılımını açıklayan ilk ülke ilan etmiş bizi. İş resmiyete döndü mü? Seneye dönmeyi düşünen başka ülkeler de var ve fekat onlardan bahsedilmemiş.

O düzenlemeyi başka bi eurovision sitesi yapmış bi de çok büyük bi başarıymış gibi ss alıp vikipedi düzenledik diye gururlanmışlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekim 2015 TRT Basin Duyurusu

Ozet:

Biz yillardir neye dert yaniyoruz, bir de utanmadan ayri bir kitadan ulke aldilar yarismaya, onu da direkt finalde yaristirdilar. Paralelci  bunlar. Turkiye'nin Eurovision defteri kapanmistir. Ya allah bismillah...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni yetme Eurovision fanlari bir kac sene once Aynur Aydin'a takmis durumdaydi, simdi Edis Eurovision'a kampanyalarina baslamislar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Hep böyle dendiği sürece seçim meşruluğunu yitiriyor bence, ayrıca hdpnin baraji asmasi 74 milletvekili demek akpnin sandalye kaybetmesi iki kati demek yani 140 yaklasik hadi 100 sandalye kaybetsin. 260 milletvekili tek başına iktidara yeterli değil malisif

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dönmeyeceğiz gibi geliyo bana da. Dönersek de bu sene Ermenistan'ın yaptığı gibi bir şey yaparız. Paralel'in kasetlerle mağdur ettiği 5 isim teker teker açıklanır, en sonunda hepsi 6. isim Reis'in yanında toplanır. "Akaology - Don't Paralel"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hep böyle dendiği sürece seçim meşruluğunu yitiriyor bence, ayrıca hdpnin baraji asmasi 74 milletvekili demek akpnin sandalye kaybetmesi iki kati demek yani 140 yaklasik hadi 100 sandalye kaybetsin. 260 milletvekili tek başına iktidara yeterli değil malisif

Gizlenmiş İçerik

Siyasete donusturmek istemem konuyu ama HDP-AKP koalisyonu olacak muhtemelen diger bir ihtimalle HDP'nin baraji asmasi durumunda.

Akalogy cok iyiymis Semih guldurdun ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahahahahahaha semih!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sesli güldüm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

uğur haklısın siyasete cevirmeyelim ama öyle bir ittifak çok zor bunu ayrıca konuşabiliriz.

bana döneceğiz gibi geliyor trtdekiler degisse de akpliler gitse keşke yobaz şarkılar gonderecekler diye korkuyorum. Ballad katilsak da her türlü kurtarsak keşke.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT genel muduru secimlerden sonra sonbahara dogru degisir muhtemelen Senol Demiroz'de oldugu gibi. Ben bu yuzden umutlanmayin diyorum. Ha su anki genel mudur gorevine devam etse bile 2016'ya geri donme ihtimalimiz cok uzak, ne aciklama yapilmis olursa olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- HDP'nin durumu kritik. Barajı aşmaları zor.

2- HDP'nin hali hazırda onun yarısı kadar milletvekili var. %10'u geçse de 60 civarı milltvekili çıkarır en fazla. MHP'nin 60 tane bile yok sanırım milletvekili.

3- Böyle bir durumda bile AKP 290'ın altında kalmaz.

4- Bugün seçim olsa AKP, HDP'nin durumuna bağlı olarak 300'ü ya da 330'u zorlar.

5- AKP 276'yı bulamazsa önce milletvekili transferini dener ve rahat 5-10 vekil bulur. Yetmezse büyük ihtimalle MHP ile hükümeti kurup milliyetçi-muhafazakar bir çizgiye kayar, yine güçten düşmez. 276-300 arasında kalırsa ise tek başına hükümeti kurup, ihtiyacı olduğunda belli bedeller karşılığında HDP'nin desteğini alır.

6- Bir bok olmaz, olsa da Türkiye muhafazakar çizgiden çıkmaz.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Içim karardı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> olası tüm kötü senaryolari yazdın umut ediyorum böyle olmasın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...