İçeriğe atla

İsveç 2015 : Måns Zelmerlöw - Heroes

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 566
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Melodifestivalen resmi albumu ne zaman yayinlaniyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. yarı finalden sonra olması lazım. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SVT yeni bir Melodifestivalen akıllı telefon uygulamasını kullanmış bu sene. Buradan gelen oylar, SMS'ler ile toplanmış, sonuçlar öyle belirlenmiş. Buraya kadar her şey normal yalnız, ilk 2 şarkı sırasında neredeyse kimsede çalışmamış uygulama. Daha sonra teker teker çalışmaya başlamış bazı kişilerde. (Anladığım kadarıyla her performans sırasında "beğendim" oyu verebiliyorsunuz.) Uygulama çalışmaya başladıkça, beğendim oyları da artmaya başlamış dolayısıyla. İlk 3 sırada çıkan şarkıların elenmesi, 4. ve 5. sırada çıkanların ikinci şansa gitmesi, 6. ve 7. sırada çıkanların ise finale gitmesi tamamen tesadüf olmayabilir yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SVT yeni bir Melodifestivalen akıllı telefon uygulamasını kullanmış bu sene. Buradan gelen oylar, SMS'ler ile toplanmış, sonuçlar öyle belirlenmiş. Buraya kadar her şey normal yalnız, ilk 2 şarkı sırasında neredeyse kimsede çalışmamış uygulama. Daha sonra teker teker çalışmaya başlamış bazı kişilerde. (Anladığım kadarıyla her performans sırasında "beğendim" oyu verebiliyorsunuz.) Uygulama çalışmaya başladıkça, beğendim oyları da artmaya başlamış dolayısıyla. İlk 3 sırada çıkan şarkıların elenmesi, 4. ve 5. sırada çıkanların ikinci şansa gitmesi, 6. ve 7. sırada çıkanların ise finale gitmesi tamamen tesadüf olmayabilir yani.

Ilk 5 sarkida gonerdigimiz sms'ler sayilmadi, sayilsa finaldeydik!!!!1!!!1!!!1!

'e benzemis bu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk 5 sarkida gonerdigimiz sms'ler sayilmadi, sayilsa finaldeydik!!!!1!!!1!!!1!

'e benzemis bu.

Gizlenmiş İçerik

Yok ama bu ciddi bi olay. SVT bile kabul etmiş zaten. Şarkılar başlarken uygulamayı indirin dendiği için çoğu kişinin uygulamayı indirip, aktifleştirmesi zaman almış. Bir de üye olmak mı ne gerekiyormuş. İlk 2 şarkı sırasında da sistemdeki sorundan dolayı oy verilememiş, verebilenlerin oyları sayılmamış. Yeni bir uygulama ve ilk defa denenen bir yöntemmiş sanırım. Rising Star'daki olay gibi bir şey, sadece şarkı söylenirken oy verebiliyorsun. İsveç basını özellikle I'll be fine'ın elenmesi üzerinden yükleniyomuş SVT'ye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mimkin değil. Geçmiş olsun artık. Kızın şarkısı single olarak çıktı ve bu olayın etkisiyle de finale çıksa göremeyeceği ilgiyi gördü. SVT "SMS oyları vardı zaten, sonuçlar çok etkilenmedi." tadında bağlamış zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...