İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Ya bu ara albümler neden böyle? Hadi internetten sızmayı anlarım da albüm Belçika'da satılmaya başlamış daha günler varken. Aynı durum Britney'de de oldu Glory Meksika'da günler öncesinden satılmaya başlanmıştı. Bu bi taktik mi, iletişimsizlik mi, sorumsuzluk mu anlamadım. Albümü en kısa sürede dinleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kariyerini böyle kendi elleriyle yerle bir eden kadının fanıyım

Albüm hiç tarzım değil beğendiğim nerdeyse 3 şarkı var nerde the fama the fame monster nerde joanne yazık ediyor kendisine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Last fm verilerine göre en çok dinlediğim şarkıcı Lady Gaga. Bi ara cidden Gaga dışında hiçbi şey dinlemezdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Artpop albümü kariyerinde sönük kalsa da albümün her şarkısını seviyodum. Ama bu albüm nedir cidden ya, Dancing in circles ve perfect illusion dışında açıp dinleyebileceğim, bana hitap eden tek bir şarkı yok. Çok üzücü gerçekten, bi tarz yaratmaya çalışmış, bu tarzın da sevenleri çok özellikle forumumuzda çok seven olacaktır

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Ama benden düşük puan aldı, listeleri ödülleri takmadığı çok belli ama taksa ve eski enerjisine dönse çok iyi olcak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]2. Single A-YO nun resmi single kapağı yayınlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nerde eski single kapakları bu alandada düşüşte 

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi şarkıcının kendini tekrar etmemesinin yolu her türü denemek mi? Pop yaptım elektronik yaptım caz yaptım şimdi rock ve country yapayım anlayışını pek desteklemiyorum.

Bu kadın The Fame albümüyle Poker Face ile etten marjinal elbiseleriyle sevildi ve başarılı oldu, şu an yaptığı albüm istediği bir tarzdan olmuş olabilir ama dinleyici kitlesini günden güne düşürerek kendini ispatlayamaz kusura bakmasın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...