İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

Perfect Illusion'da fark edilen detay gerçekten hoşunuza gidecek:

2 dakika 59 saniye, yani 179 saniye uzunluğundaki şarkının, 1 dakika 51 saniye, yani tam 111. saniyesinde yaşanan modülasyon, fi olarak da bilinen, altın orana denk geliyor: 1.618.

Ünlü sanatçı Bach'ın kompozisyonlarında yer verdiği altın oran, şimdi de Lady Gaga'yı etkisi altına almış gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merkür retrosu sonucu 2016 yılında 2012 Time'ını yaşayan sitemizde Lady Gaga'nın bu şarkıyı aslında 1911 Balkan Savaşları sırasında asker sevgilisine telgrafla yazdığının belgeleri yayınlandı.

Gagala - 1944

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belgelerin üzerinde çay-kahve lekesi olmadığı için inandırıcı bulmuyorum şahsen.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady GaGa: Yeni albümüm neredeyse bitti ve ben daha önce hiçbir albümümü ilk single'ı yayınladığımda bitirememiştim. Şarkıların üzerinde küçük değişiklikler yapıyoruz.. Ve tabii ki bu albümüm için de bir tur olacak, yeni turuma başlamak için sabırsızlanıyorum! Mark'la sürekli olarak stüdyodayız, şaçlarımı savurarak dans ediyorum ve şarkılarda yapacağım hareketlerimi ayarlamaya çalışıyorum, aynen şöyleyim 'Bu sahneyi hayal edebiliyor musunuz çocuklar?!' onlar ise şöyle oluyorlar, yerine geri dön ve vokallerini tamamla Gaga!"

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]LADY GAGA / JOANNE

NEW ALBUM

OCT 21

Gizlenmiş İçerik

[/align][align=center]Yeni albüm JOANNE'de olacağı onaylanan bazı şarkılar![/align][align=center]- Perfect illusion 

- Joanne 

- Ayo

- John Wayne 

- Hey girl

- Sinner's Prayer[/align][align=center] [/align][align=center] [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...