İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Daha iyi bir yerde olmadığın için sana yargılamak düşmez.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabah yeni sınıf açılması için müdüre gittik. Anadolu Liselerinde minimum sınıf kontenjanı 30'a çıkarılmış. 32 kişiydik, müdür 3 farklı sınıfa gitmek isteyeni yolladı. 29 kişi kaldık. (Y) Öğretmenleri söyledik onun içinde şuan yapabileceğimiz bu kadar. 1 hafta sabredin 1 hafta sonra asıl ders programları gelicek dedi. Kantini dedik ona hiç bir şey elimizden gelmez ama siz öğle tatilinde dışardan yemek almaya çıkabilirsiniz falan dedi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ders programı intihar sebebi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed'in Hayatı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yine kurtulamadım lanet olası dersten.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zorunlu secmeli di mi o

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 ders Uluslararası İlişkiler

2 ders İngiliz Edebiyatı

2 ders Astronomi

1 ders Alman Edebiyatı

seçmiştim. Sonra diğer listede

2 ders İngiliz Edebiyatı

2 ders Resim

2 ders Astronomi

1 ders Alman Edebiyatı

olan grubu seçtim. Bize gelen

2 ders İngiliz Edebiyatı

2 ders Resim

2 ders Hz. Muh. Hay.

1 ders Diksiyon ve Hitabet

Her şeyi geçtim Resim ve Müzik ikilisinden Resimi seçtim 2 sefer ama Müzik geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...