İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Referandum yapildi mi o konuyla ilgili? Eylul 2014 diyolardi ama bilmiyorum.

Avrupa Yayin Birligi'ne uye basvurusu yapsinlar, kabul edilsin, ETSC'de de yarisirlar dogal olarak kurallara gore.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ders secimimi yaptim. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Akademik Ingilizce III

Arastirma Yontemleri

Siyaset Bilimine Giris

Ataturk Ilkeleri ve Inkilap Tarihi

Goruntu Duzenleme Estetigi (Secmeli)

Temel Fotograf (Secmeli)

Iletisim ve Sanat (Secmeli)

OH BE.

Pazartesi gunum booooooos. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım daha berbat sınıfa düşemezdim. C'lerle hiç anlaşamazdım şimdiye kadar onlar dolu sınıfta. Ayrıca ne kadar çok öğrenci almışlar öyle adım atacak yer kalmamış. Geçen sene 25 civarı olan sınıf şimdi 32'ye çıktı. Sözde anadoluyuz. Öğretmenlerde hep düze girenler girmeye başladı. Kantin desene yenecek şeylerini satmayı bırakmış. Ben böyle giderse okul değiştiririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerde geçti?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O haliyle bile sizden kat kat iyi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...