İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]Nasıl olmuş adsfasdf

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 yıl kullandığım ilk dokunmatik takozlardan nokia'cığım 3344534552 kez yere yapışmasına rağmen hala kullanılmaktayken bugün note 2'mi ilk defa düşürdüm ve telefon mezarlığındaki yerini aldı kendisi.

Tam da Ankara'ya dönecekken.... Babamın bilgisayarından yazıyorum şimdi, bilgisayarım da yok bir süre bana ulaşamazsınız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

@Cem ile yaptım son whatsapp görüşmemi de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mavi göz ışınlarım telefonunu buldu demek ki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TİME TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, HAYIR İŞLERİNE DEVAM EDİYOR. ÜNİVERSİTEMİZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK & ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ SEMİH ŞENBİL'E ÜSTÜN BAŞARISINDAN ÖTÜRÜ REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. CEM HACIGİL TARAFINDAN LAPTOP HEDİYE EDİLDİ.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yolsuzluk he? Bu yönetime darbe yapmaya az kaldı. #YönetimŞaşırmaSabrımızıTaşırma

Yönetim Uyuma Üyelerine Sahip Çık

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yönetim Uyuma Üyelerine Sahip Çık

Sen de mi laptop istiyosun

Gizlenmiş İçerik

tabi bilgisayarsız kaldım

AL CANIM GÜZEL GÜNLERDE KULLAN

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...