İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Olmaz olmaz. Hold Me'yi kaydedip atsana birazdan deneyelim nasil olacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kuzenim evde yazık oldu kızın kulaklarına ama yapıcam tamam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hehe manyak.

Gizlenmiş İçerik

Bekliyorum. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norvecte bi kadin en uzun sure hava durumu sunma rekorunu kirmis. Saat basi 5 dakika ara vererek tam 33 saat boyunca hava durumu sunmus. Peki ETSC puan rekoru kimde? Norvecte. Tesaduf? Hadi bunu gectim, Norvecin kac ETSC birinciligi var? 7 tane. Ekle simdi bunu 33'e, kac yapar? 40 yapar 40!!!!!! 11!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norvecte bi kadin en uzun sure hava durumu sunma rekorunu kirmis. Saat basi 5 dakika ara vererek tam 33 saat boyunca hava durumu sunmus. Peki ETSC puan rekoru kimde? Norvecte. Tesaduf? Hadi bunu gectim, Norvecin kac ETSC birinciligi var? 7 tane. Ekle simdi bunu 33'e, kac yapar? 40 yapar 40!!!!!! 11!!

O-H-A

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kuranda 114 ayet varmis. 114ten yasini cikar dogdugun yil. ATAYIZLER BUNU DA ACIKLAYIN!!11!!!1 @Dios

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben 97 yılında doğmadım diyip kötü bi espri yapmıyorum. Hadi iyi eğlenceler 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...