İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

1-8 İskenderun Namık Kemal ilköğretim okul

9 -11 İskenderun lisesi

2008-2012 Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü

2013 - ? Halit Narin Anadolu Meslek Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha hepimiz Namik Kemal'li miyiz neyiz?!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah kimseyi elektronikçilerin yetkili servislerinin eline düşürmesin. Amin.

Aynı şeymi bilmem ama, biz yeni masaüstü pc almıştık. Adamlar bekleyin servisi gelip kuracaklar demişti. Bizde beklemedik servisi kendimiz kurduk. Eğer kendimiz kurmasaydık 8 yıldır servisi bekliyorduk. Ne alakası var bilmiyorum ama buda böyle bir anımdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayatın anlamını çözmeye bir soru uzaklıktayım: Bir insan nasıl hem ulusalcı, hem de HDP'li olabilir?

Cevabı bilen varsa acil yazsın, nirvanaya ulaşmak üzereyim.

Bana fabien demişti

Gizlenmiş İçerik

bu partiye birleşmiş hdp ondan galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır solun ya da sol kökenli birinin HDP'yi desteklemesi garip bir olay değil. Garip olan ulusalcı ya da Kemalist birinin desteklemesi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olmuştu ama orda adaya demiştik yine de. Şimdi bakınca Muharrem İnce'cilerde de böyle bi söylem var. O mesajı özellikle ekşide gördüğüm bi entryden sonra yazdım ama. Aileden gelme CHP'li olduğunu söyleyen arkadaş, Kemal Kılıçdaroğlu'nun kazanmasına fakat daha da önemlisi "Dersim" demesine sinirlenmiş. Artık CHP'den üyeliğini sildirip HDP'yi destekleyecekmiş. Dersim denmesinden bile rahatsız olacak kadar artık ulusalcı mı diyim, nasyonal sosyalist mi diyim, milliyetçi mi diyim bir insan nasıl olur da HDP'yi destekler, garip geliyor bana.

Ha Kürt hareketi bir çok sol örgüt ve partiyle birlikte hareket ediyor ama ulusalcılık dediğimiz şey solla çok alakası olmayan(M. Bekaroğlu kadar sola katkıları yoktur mesela), daha çok milliyetçilikle bağdaşan bir görüş. Bilmiyorum, garip geliyor sadece, anlayamıyorum. 100 puanlık soru gibi bi şey bence, bileni direkt başbakan yapsınlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...