İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

2 Yıldır Üye Olduğum Bu Forumdan Ayrılıyorum Sebebi Emeğimin Karşılığını Alamamam Bugüne Kadar Birçok Kez Gidip Geldim AMA BU SEFERKİ FENAYDI . Dostum Sandığım İnsanlardan Kazık Yemeye Zaten Alışan Bir Bünyem Varken Burdada Yemekten Geri Kalmadım . Neyse Fazla Uzamayacağım Hakkınızı Helal Edin . Kırdıklarımdan Özür Dilerim . Sizi Eğlendirebildiysem Güzel Şarkılar Kazandırdıysam Ne Mutlu Bana .

Hoşçakalın .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

81. ETSC - 90. ETSC arasinda yarisacak yeni ETSC ulkeleri aciklanarak, ETSC Ulkeleri basligi guncellendi.

Ayrica 4. Grammy ETSC adaylarinizi aciklayama baslayabilirsiniz.

80. ETSC finaline ne zaman geciyoruz? @Semih

Hayatımda ciddi sıkıntıların olduğu bi dönemdeyim. Hani cidden derde boğulmuş durumdayım bu yüzden yarışmayla ilgilenebilecek durumda değilim (ilgilenirdim sanmama rağmen) @Reyiz bi logo attırsa, @Volki falan da bi playlist falan şeyetse dan dun olsa? Cidden uğraşacak ne halim ne de vaktim var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih ben zaten recap yapmaya devam edecektim bu yarışma sen bana ev sahibi şehri söyle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> oylama konusu hazır olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...