İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Oww Ahmet gerimi dondu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen cagirdim geldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hosgeldi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet düzenleyince oluyodu olmadı Ahmette

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar Musty 4 ayligina siteden uzak kalacakmis, sehir disinda ise baslamis ve neti yokmus. Yalnizca mobil olarak girebilecekmis. Bu nedenle ben donunce geri almak sartiyla Almanya'yi kiralaybilirsin dedi, ben de isteyen bir uyeye verdim.

4. Grammy ETSC doneminin de gelmesiyle birlikte ETYB'ye bu dogrultuda buyuk is dusuyor. Musty aramizda olamayacagi icin yeni bir ETYB uyesi alacagim, Musty dondugunde de 4 kisi olarak devam edecegiz.

Bilginiz olsun.

Musty seni cok ozleyecegiz. Cok uzuldum ya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da, yanibasimda. Aaa Musty bos oldugun bi zaman bulussak ya.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur Ve Soner

Gizlenmiş İçerik

çağatayı zaten gördüm

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...