İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

site rengarenk olmuş ne güzel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> dersteyim su an ara verildi. yayina gelemeyebilirim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok İyi Bir Şarkı Buldum Bana Göre Kazanır İnş 83ü Hollandaya Taşıyacaktır

Oha o zaman 82'ye iddiali geliyim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha Kerem artık Homeland oyuncusu :3

Konuk oyuncudur o. Öğretmen Kemal diye bi dizide oynamış biri de oynucakmış.

Carrrie CIA karşıtı bir firmanın İstanbul şubesinde çalışmaya başlayacakmış. Öğretmen falan oldu çabuk bıraktı ama sanki bu işi çabuk bırakmaz ve İstanbul'da kalır gibi geldi bana.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yönetmen Irak'a yakın diye İsviçre yerine Türkiye'yi seçtik falan demiş. Irak'a yollarlar belki çok merak ediyorum ya 4. sezon başlasın artık.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

bendende bu gelsin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Etsc şarkımı dinledikçe aşık oluyorum bence kazanmalıyım yada en azından bir madalya almalıyım

benim şarkı birinci olcak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...