İçeriğe atla

Eurovisionda Belarus'un Uğradığı Haksızlıklar

cr7

Pinlenen İletiler

evet efendim, 2007 yılından önceki şarkılar rezaletti, berbattı kabul ediyorum belarus adına

2007: Dima Koldun çok iyi bir derece aldı, zaten çok yakışıklı bir adam, prenses dianaya da benziyor. Work your magic şarkısı altıncı oldu. O uyduruk iğrenç şarkıyla katılan verka serduchka ikinci oldu. Bu ne rezalet! Shame On!

2008: Ruslan Alehno-Hasta La Vista... çok hoş bir şarkıydı. ilk ona kesinlikle girmeliydi. on yedinci olarak elendi, ben de çok üzüldüm. tanrınızın aşkına bu şarkıyı dinleyelim. hırvatistan bile yaşlı dedesiyle 8. olurken bu şarkıya haksızlık oldu.

[video=youtube]

2009: Petr Elfimov. Annesi ve babası müzisyen, kendisinin muhteşem bir sesi var, ayrıca yarışma esnasında en iyi kamera açılarını sadece Belarus kullandı. Şarkının melodisi süperdi, Yine belarusun hakkı yendi. Jan Jan adında uydurma bir Kars şarkısı bile finale çıktı, Eğer belarus kendi enstrümanlarıyla bir müzik yapsaydı değil 0 puan, -15 puan bile alırdı. Bu yarışmada sadece Petr'in giydiği o iğrenç kısa kollu beyaz kıyafeti eleştiriyorum, halbuki provadaki kıyafetini giysen ne güzel olurdu be petr.

Şarkıyı dinleyelim;

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2010: 3+2 Kelebekler... İlk önce far away şarkısıyla ülkeyi temsil etmek isteyen 3+2, şarkının çalıntı olduğunu herkesin anlamasıyla (TaTunun bir şarkısı) butterflies şarkısını söyledi ve 9. olarak finale çıktı. Gayet duru bir sesle ve güzel bestelenmiş şarkıyla 23. olmaya layık görüldü. Bu şarkı Lena'nın şarkısına bin basar.

[video=youtube]

2011: Tamam berbattı

2012: We are the heroes çok güzel bir şarkı. Umarım ilk ona girer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı Lena'nın şarkısına bin basar.

Aven Romale de Fairytale'den güzel zaten.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu başlığı açan arkadaşım ne içtiysen aynısından istiyorum

Gizlenmiş İçerik

Tek katıldığım nokta 2008de finale çıkabilirdiler belki ama 2011 de finale çıkarak bunu dengelediler o iğrenç hay lav bielarus finale çıktı hak geçmedi.

Nerden uydurdun bilmiyorum ama I Love Belarus YF'de 14. oldu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en güzel ışık hay lav belarus şarkısında kullanıldı. müziği güzeldi de sözleri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> ve o boru sesi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

I'm feeling great. And it’s easy to be strong

When all the hearts keep on beating as one

The sky is blue and I'm writing a new song

Saying that I'm free, friendly and young

I have so much and I'm ready to show you

Let's come together so here is my hand

We're gonna fly watching lakes in their full view

Fields are full of gold, and it's all my land

CHORUS

I love Belarus

Got it deep inside

I love Belarus

Feel it in my mind

And I wanna see the sun

Shining from above

You will always be the one

I can’t get enough

I love Belarus

Got it deep inside

I love Belarus

Feel it in my mind

And I wanna see the sun

Shining from above

And I'm gonna every day

Give you all my love

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle mi ?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kim çıkmıştı finale o zaman

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Haa kelebekler çıkmıştı anaokul müsameresi kostümleriyle

Gizlenmiş İçerik

Öyle deme lütfen, kanatları çok güzel açılıyordu zart diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

taaam anladık belarus berbat, müzikten de anlamıyor. dmitry koldun zaten anne tarafından kırşehirliymiş sorun yok

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Basligin adi Andora'ya Yapilan Haksizliklar olmali. 2007, 2004 ve 2005 disinda berbat.

Hah şunu bileydin:

2004 şarkıları süperdi.

2005 şarkıları ultra-hiper-süperdi.

2006 şarkıları anlatılmaz yaşanırdı!

2007 enerjikti.

2008 eh işte.

2009 çok tatlı.

NE GÜZEL ÜLKEMİZDİN SEN ANDORRA!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Basligin adi Andora'ya Yapilan Haksizliklar olmali. 2007, 2004 ve 2005 disinda berbat.

ozellikle 2007

Gizlenmiş İçerik

:no:

Gizlenmiş İçerik

çok uzulmustum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Belarus deyince aklıma bu şarkı gelir. Bu şarkıyı niye bu kadar çok sevdim bende bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

finale kalmalıydı yaa

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...