İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

TAŞLAR YERİNDEN OYNAYACAK!! Pop müziğin kraliçesi Hande Yener'in DOBRA, DOBRA roportajı!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

POP MÜZİĞİN KRALİÇESİ HANDE YENER, Müzikal ve özel hayatı hakkındaki en çarpıcı gelişmeleri, Bugün gazetesi için sanatçı arkadaşı magazin yazarı Saadet Gürses'e anlattı.

Hande Hanım, kısaca teşekkür albümünüzden bahseder misiniz?

Teşekkürler albümü, duygu yoğunluğu fazla olan bir albüm. Sözler, müzikler ve aranjeler tamamen bana özel olan tam bir pop albüm. Yeni ve farklı bir sound anlayışı var. Büyülü bir atmosferi var bu albümün, genelini dinlediğinizde güncel hayatla, geçmişiniz arasında gidip geliyorsunuz. Bana öyle bir his veriyor.. Teşekkürler albümü, birçok şeyi bilen, hisseden, yaşayan, kimi zaman mutlu olan, kimi zaman acıyı gülümseyerek yenen bir ruh halini temsil eden, bir albüm.. Sinan Akçıl, beni yine her şarkımda olduğum gibi yansıttı.. albümün mix ve mastering’i Hollanda’da yapıldı.. Prodüktörlüğü Sinan Akçıl’a ait.. yapımcılığı Poll Production..

Teşekkürler albümünde çok farklı bir Hande Yener bulduk karşımızda. Bu albümle Hande Yener'de neler değişti?

İnançlarım ve aşkım sınırlarımı zorluyor ve her defa bu yoğunluk bir albüme sebep oluyor.

Aslında değişen bir şey yok. Ben aynı Hande’yim..Sadece, müziğe kalbiyle bağlanmış ve güzel yol almış biriyim. İnançlarım ve askım sınırlarımı zorluyor ve her defa bu yoğunluk bir albüme sebep oluyor..yasadıklarım, gördüklerim, hissettiklerim beni, ben de albümümü oluşturuyorum..Su an ki farkımı sorarsanız enerjimin ve müziğimin daha fazla büyüdüğünü, derinleştiğini ve etkisinin arttığını, bunu konserlerimde ve tüm yaşamımda, çok net hissettiğimi söyleyebilirim. Mutluluk verici bir müzik kariyerine sahibim.. 12 yıldır ve daha çok uzun yıllar, o güzel yerde, milyonlarca kalpte olabilmek, çok özel bir duygu. Dilerim bu sevgi her yeni gün artar... tüm sevenlerime tekrar teşekkür etmek istiyorum..

Bugüne kadar okumuş olduğunuz şarkılarda Hande Yener'i en çok etkileyen hangisiydi?

Çok var gerçekten her şarkim özeldir.. “Yalanın batsın” benim için başlangıcım ve bugünlerin kapısını açan şarkım.. “Romeo” ileri gittiğim zamanların şarkısı.. “Unutulmuyor” müziğimdeki samimiyeti arttırdı.. Dediğim gibi hepsi sevenlerim ve benim aramızdaki birer güçlü bağ.. Teşekkürler beni çok iyi anlatıyor..

Hande Yener, Sinan Akçıl müzikal birlikteliği nasıl başladı?

Sinan Akçıl’ın çılgın biri olduğunu gördüğüm an anlamıştım! Sinan’la 10 yıl önce tanışıp, bir aranje için çalışmıştık.. O zaman ben de yeni keşfediyordum müziği ve kendimi.. Sinan Akçıl’ın çılgın biri olduğunu gördüğüm an anlamıştım. Ama kader uzun sure bizi bir daha karsılaştırmadı. İkimiz de farklı çalışmalar yaptık. Sinan bir gün, bir gazete röportajında benimle çalışmaktan keyif alacağını söylemiş, okumuştum, aramayı düşünüyordum ve albüm için (Poll Production) Polat Yağcı ile anlaştım. O zaman, Polat, “Sinan’la mutlaka çalışmalısın” dedi ve bizi bir araya getirdi. İnanılmaz bir sinerji oluştu aramızda.. 5 ayda ilk projemizi bitirdik.. H.Y. Neler Oluyor isimli albümle başladık ve sonra çalışmalarımız hızla sürdü..Uzaylı single, Sinan Akçıl Kalp sesi albümünde “Atma” ve şimdilerde “Teşekkürler” albümü.. Ben, Polat Yağcı ve Sinan Akçıl’a çok teşekkür ediyorum. Beni anlayıp projelerimi uçurdukları için..

Hande Yener'in bir günü genelde nasıl geçer?

Geceleri geç uyumayı seviyorum..çünkü mutlaka stüdyoda ya da evimde müzikle uğraşıyorum..ve geceler çok ilham veriyor.. Günüm, uyandığımda bir kahve içip ayılıp, gazeteleri okuyup ve twittera göz gezdirmekle başlıyor.. Günlük vücut egzersizlerim var (pilates yapıyorum ve ağırlık çalışıyorum) telefon görüşmeleri ile trafikte çok zaman harcandığı için buna çok dikkat ediyorum.. İşlerimin çoğunu mail yoluyla çözümlüyorum… Enerjimi önem sırasına göre ve yerine göre harcıyorum.. Aksam olduğunda, film izlemek çok keyif veriyor. Çoğu zaman arkadaşlarım benim evime gelirler, bazen de ben onlara.. Bazen dışarı çıkar gezerim, alışveriş yaparım ama en hızlısından:) Yurt dışı seyahati yapmayı çok severim... Çevremdeki herkesi mutlu görmek isterim ve onlar için de her zaman emek harcarım.. Bazen hin tanımadığım kişilere de itici güç olmaya çalışırım.. Hayati tadında yaşamak benim için önemlidir.. Herkese anını yasamasını sürekli hatırlatırım..Ve müziğe bağımlı yasarım..Albüm zamanları, çoğu günler,dans ve şan çalışmalarım oluyor ve tabi ki orkestra provalarım..fotoğraf çekimlerim veya video çalışması için toplantılar.. Konserler ve seyahatler oluyor.. Her şey biraz hafifleyince tekrar yeni albüme doğru yol almaya başlıyorum... Yoğun bir iş hayatım var. Geri kalan tüm zamanım aileme sevdiklerime ve müziğime ait…

Hande Yener'in müzikal anlamdaki hedefi nedir? Yeni projeleriniz var mı?

Yapmak istediğim çok proje var, farklı niteliklerde.. Zamanla o projeleri hayata geçirmek istiyorum. Şimdilik hayallerim bana kalsın:)) 84 ile iki parçada düet yaptık. Nisan ayında single olarak Poll Production etiketiyle çıkacak..Ve yakında üniversite ve festival konserleri başlıyor. Çok uzun ve çok güzel bir turne olacak..tüm ekibimle hazırlanıyoruz..

Hande Yener için aşk nedir? Beğendiği erkek tipi nasıldır? Bir erkekte sevip sevmediği şey nedir?

Tembellik yapan ve bana baskı kuran erkeği sevmem! Aşk benim için güzel bir rüyadır.. İdeal erkek tipim yok, her an her şey olabilir.. Enerjisi yüksek ve eğlenceli erkekleri çok severim.. Tembellik yapanı ve baskı kuranı hiç sevmem.. Aşk bu… ne zaman ve nerden geleceği belli olmaz. Taklit yeteneğinizin çok iyi olduğu biliniyor.

Oyunculuğa sıcak bakıyor musunuz? Bir dizi ya da film teklifi gelse cevabınız ne olur?

Projeye göre değerlendirebilirim. Heyecanlandıran ve uygun bir projeyse neden olmasın…

En çok düet yapmak istediğiniz yerli veya yabancı sanatçı?

Madonna. En çok bu kadına hayranım.

Günün birinde delice aşık olur ve aşk ya da iş arasında bir tercih yapmak zorunda kalsanız tercihiniz hangisi olur?

Müzik benim işim değil ki aşkım, hayatım..O yüzden beni müzik olmadan kimse sevmez

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mutsuz birisi olurum.

Oğlunuz Çağın sizi, erkek arkadaşınız olduğu zaman kıskanır ve karışır mı? Siz Çağın’ın kız arkadaş seçimine karışır mısınız?

İki yönlü olarak hayır tabi ki:)

Çağın başarılı bir DJ olmak yolunda ilerliyor. Çağın için hedefleriniz var mı? Yoksa bu kararları ona mı bırakırsınız?

Oğlumu gereken konularda uyarıyor ve izliyorum! Çünkü öncelikle ben bir anneyim. Her konuda destek isiyim. O ne istiyorsa o olur. Saygı duyarım, sevmesi kendi istemesi bence çok önemli. Tabi ki onu gereken konularda uyarıyorum ve izliyorum ama o zaten ne istediğini iyi biliyor:)

Roportaj : Saadet Gürses - Bugün gazetesi

Not: Grup84 ve Hande Yener bugün 2 sarkılık düet single için fotoğraf çekimdeydiler

Çeken: Kemal Doğulu

Cekim halleri

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hande Yener Joytürk Akustik programının çekimlerinden bir görüntü.Programın videoları joyturk.com.tr ve facebook.com/joyturkakustik

sayfalarında ve Pazar günleri 19.00'da JoyTurk'te yayınlanıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay vay vay Hande ne harika çıkmış fotoda. Saçlarını yine mi değiştirmiş bu kaçıncı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay vay vay Hande ne harika çıkmış fotoda. Saçlarını yine mi değiştirmiş bu kaçıncı

Gizlenmiş İçerik

evet kahveye dönmüş malum yeni sıngle var değişim lazım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Single ne zaman çıkıyor Musty belli mi? Nete düşünce falan paylaş burda olur mu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Single ne zaman çıkıyor Musty belli mi? Nete düşünce falan paylaş burda olur mu

Gizlenmiş İçerik

nisan ayında çıkıcakmış ayıpsın paylaşmazmıyım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

‎18. Kral Müzik ödüllerinde Hande YENER birçok dalda aday adayı...

Gizlenmiş İçerik

Hande Yener'in bulunduğu Adaylıklar :

En İyi Albüm: Hande Yener - Teşekkürler

En İyi Şarkı: Hande Yener - Havaalanı

En İyi Kadın Sanatçı: Hande Yener

En iyi Klip: Şenol Korkmaz - Unutulmuyor, Kemal Doğulu - Atma

En İyi Remix Şarkı: Yalçın Aşan - Atma

En İyi Düet: Sinan Akçıl & Hande Yener - Atma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi düet dalında alır bi tek Hande, onun dışında Ajda ve Sezen paylaşır ödülleri.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi düet dalında alır bi tek Hande, onun dışında Ajda ve Sezen paylaşır ödülleri.

Gizlenmiş İçerik

uğur haklısın kral bu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Morhipo reklamından İLK görüntüler!

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Demet Akalın - Hande Yener Yarıştıran Morhipo Reklamı

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu röportajı paylaşmıstım ama olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Hande ile Demetin giydiği elbiseler Morhipo da satilip bi hayir kurumuna bagislanicak ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu röportajı paylaşmıstım ama olsun

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Hande ile Demetin giydiği elbiseler Morhipo da satilip bi hayir kurumuna bagislanicak ....

Görmemiştim Sildim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reklam Yıldızlarımız Demet ve Hande'nin Makyaj Çantası'nı Karıstırdık ! (Morhipo)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte 2011 yılının en çok satan ilk 15 albümü

Hande Yener 12. Sırada

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Popçular arasında İlk 5'te

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...