İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

Handeeee ♥ 6.48 dk sonrasında

Yener’i Sahnede Kutladı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs Rocks Hotel’de gerçekleşen ‘Fashion Exclusive’ defilesinin ardından düzenlenen partide sahne aldı.

Şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs Rocks Hotel’de gerçekleşen ‘Fashion Exclusive’ defilesinin ardından düzenlenen partide sahne aldı. Yener’i izleyenler arasında; Fashion Tv’nin yeni tekstil markası ‘Fashion Exclusive’in tanıtım defilesinde podyuma çıkan Victoria’s Secret meleği Michaela Kocianova da vardı. Dünyaca ünlü Oyuncu Sean Penn’in sevgilisi olan Kocianova; lacivert bluzunun altına giydiği mini eteğiyle dikkat çeken ünlü şarkıcının sahne performansından çok etkilendiğini söyledi.

Sabah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

TÜKETİCİ AKADEMİSİ ÖDÜL TÖRENİ

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 Nisan'da 2 yıl aradan sonra Ankara'da ve ben Ankara'da değilim, kah-ret-sin!! Olamaz ya! Offf... En son 27 Aralık 2010'da gelmişti yılbaşı partisine, ne muhteşemdi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

'Reklam' için barış imzaladılar

Arkadaşlıkları bir küs bir barışık devam eden Hande Yener ile Demet Akalın, bir televizyon reklamı için birlikte kamera karşısına geçti. İkiliyi, yapımcı Polat Yağcı bir araya getirdi

Gizlenmiş İçerik

HUZUR OLSUN

Ozan Açıktan'ın yönetmenliğinde üç gün süren reklam çekimlerinde birlikte kamera karşısına geçen Hande Yener ve Demet Akalın, çekimlerden arta kalan zamanda kuliste vakit geçirdiler. Daha önce de Hande Yener ile İzel'i bir araya getirerek barıştıran Yağcı, arabuluculuk görevi üstlenme nedenini şöyle açıkladı: "Çalıştığımız ortamda herkesin huzur içinde olmasını tercih ediyorum. Böylece sektördeki küslüklerin son bulmasını umuyorum ve sonucunda daha fazla üretim olacağına inanıyorum."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

TEK GERÇEĞİMİZLE BİRLİKTE DAHA NİCE ALBÜMLERE ŞARKILARA HY FARRKI

Hande Yener Grup 84 düetinin adının "ÇIPLAK" olduğu yalan çıktı.

Hande Yener - Grup 84 iki düet şarkı hazırladılar ve şarkılardan birinin

adı "RÜYA" diğerinin ismi ise "ÖFKEM VAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande Yener bu kez rock söyledi

Gizlenmiş İçerik

Popçu Hande Yener, ünlü rock gubu Seksendört'ün bu ayın sonunda çıkaracağı yeni albümü için grup üyeleriyle birlikte iki rock şarkısında düet yaptı

Popçu Hande Yener; ünlü rock grubu Seksendört'le farklı bir çalışmaya imza attı. Yener; Seksendört'ün bu ayın sonunda çıkaracağı yeni albümü için grup üyeleriyle birlikte iki şarkıda düet yaptı. Yener, rock tarzındaki şarkılardan birinin Seksendört'e ait olduğunu, diğerinin ise cover bir parça olduğunu söyledi ve "Dinleyiciler, yorumcu olarak farklı bir Hande Yener tarzıyla tanışacaklar" dedi. Son albümü 'Teşekkürler'i gectiğimiz Eylül ayında çıkaran Yener, 2012 yılı içinde yeni bir albüm yapmayı düşünmediğini de belirtti. Ünlü şarkıcı, "Ama farklı projelerde düetlerim devam edecek" diye konuştu.

Sabah

Hande Yener Balkan Müzik Ödülleri'nde 2 dalda Aday !!!

Lütfen Linklere tıklayarak oylarımızı Hande Yener'e kullanalım

İşte Adaylıklar ve linkleri

Balkanların En İyi Kadın Sanatçısı : Hande Yener

Gizlenmiş İçerik

En İyi Türkçe Şarkı : Hande Yener & Sinan Akçıl - Atma

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande Yener ve Grup 84 iki düet yapacaklarını ve bir şarkının cover olacağını söylemişti.İşte cover'ı yapılacak şarkı bu ancak şarkının bestecisi Ünlü açıklamasında "Şarkı Hande & 84 düeti olacak veya şarkıyı sadece Hande söyleyecek" dedi.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Tayfun Ünlü (Gitar,vokal)

Mehmet Ünlü (Keyboard)

Achim Gschwend (Bateri)

Sven Stichter (Gitar)

Seni barda gormustum yanina oturdum

Vucuduna bakarken birden yok oldun

Dun gece severken bu sabah cok korktum

Aman anlat tatlim bana bu gece ne oldu

Cok yorulmustum uyuya kaldim

Ruya gibi geldin ama birden yok oldun

Gozumu actim gordugume inanmadim

Sanki bir kotu ruya korkarim aman Allah

Seni barda gormustum yanina oturdum

Vucuduna bakarken birden yok oldun

Pesine dustum manyak gibi

Ruya gibi geldin ama birden yok oldun

Gozumu actim gordugume inanmadim

Sanki bir kotu ruya korkarim aman Allah...

JOYTÜRK AKUSTİK : HANDE YENER

Bilgi TVRP Joytürk Akustik dersi haftaya Hande Yener'i ağırlıyor.İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde 27 Mart Salı günü 17:00'da çekimleri gerçekleşecek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ohaaa inanmıyorum TŞY'ye yollamaktan son anda vazgeçmiştim çok severim bu şarkıyı çüş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Acayip merak ettim acaba rap kısımlarını Hande nasıl söyleyecek cidden onun tarzına uzak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen. Zaten ''Alamancı'' kardeşlerimizden çıkabilecek ve çıkan en iyi oluşumdu bu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yalnız Hande'yle hayal edemedim bu şarkıyı ya, muhteşem olacak muhteşem, yakışır bence ya di mi?

Gizlenmiş İçerik

Hande kendi tarihinde 5. kez bir cover çalışmaya katılıyor resmî olarak. ''Naciye'' , ''Seni Sevi.. Yorumlar Yok'' , ''Bitmesin Bu Rüya'' ve ''Sürünüyorum''dan sonra ilginç olacak bu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ohaaa inanmıyorum TŞY'ye yollamaktan son anda vazgeçmiştim çok severim bu şarkıyı çüş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Acayip merak ettim acaba rap kısımlarını Hande nasıl söyleyecek cidden onun tarzına uzak.

hahah bende merak ediorum ama hande bence her tarzın altından kalkar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bi rape el atmadığı kalmıştı

Gizlenmiş İçerik

Güzel olacak güzel, en azından azınlığın bilmediği bi şarkıyı coverlıyo Emre Aydın gibi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YENİ BİR ÖDÜL | Radyo Ege Kampüs'ün düzenlediği "2011'in En İyileri" Anketi'nde Hande Yener "En İyi Kadın Sanatçı" ödülünü kazandı.Ödül Töreni 29 Mart saat 14:00'da Dr. Yusuf Vardar MÖTBE - Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

HANDE YENER HAYRANLARINA TUR REHBERİNİ AÇIKLADI

Güzel ve başarılı şarkıcı Hande Yener twitter'dan hayranlarına konser tarihlerini bildirdi.

İşte Hande Yener'in konser tarihleri

6 Nisan Ozz Venue İzmir

8 Nisan Almanya Dortmund

13 Nisan Ankara Congersium

27 Nisan Bronx Pi Beyoğlu

22 Mayıs Afyon Kocatepe Üniversitesi

27 Mayıs HMV Forum Kentish Town Londra

30 Nisan Almanya Nürnberg Discothek

4 Mayıs Alanya Summer Garden

13 Mayıs Kocaeli Sekapark

19 Mayıs Bodrum Gumbet Pashas

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...