İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

Hande'nin bu imajı çok güzel olmuş fakat kesin yaza doğru yine değiştirir. Canlı performanslar çok iyi bayıldım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Almanya / Dortmund konserine hazırlık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

JOYTURKAKUSTİK - HANDE YENER

Gizlenmiş İçerik

Bilgi Üniversitesi’nde çekimleri yapılan JoyTurk Akustik’in üçüncü konuğu Hande Yener oldu. Şarkıcı muhteşem bir canlı performansın yanı sıra stüdyoda öğrencilerin, JoyTurk dinleyicilerinin ve programın sunucusu Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı.

Bi Gideni Mi Var ?

[video=youtube]

Romeo

[video=youtube]

Dön Bana

[video=youtube]

Teşekkürler

[video=youtube]

Unutulmuyor

[video=youtube]

Ok Yay

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnanmıyorum altyapı bile aynı kullanılmış, BA-YIL-DIM !!!!! Son yıllarda yapılan ve orijianline bu denli sadık kalınan en iyi cover sanırım. Çok yakışmış, özellikle nakarat!

Akustik kayıtlara da hayran kaldım. Hayrola albümünden Ok Yay şarkısı çok harcanmıştı kanımca, iyki yeniden söylemiş, yeniden dinleme fırsatı bulduk. O albümün en iyilerindendi!

''Zor tutuyorum kendimi ayakta kalmamak için.'' allah seni neetmesin.

Gizlenmiş İçerik

Ve ses budur dedirtmiş! Teşekkürler Hande teşekkürler, teşekkürler. İyki seni dinliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel yorumlamış handeeee olayyy

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaklaşmakta olan Hande Yener Konserleri !

13 Nisan Congresium Ankara

27 Nisan Bronx Pi Taksim

30 Nisan Discothek Nünberg-Almanya

04 Mayıs Alanya Summer Garden

19 Mayıs Pasha Günbet-Bodrum

22 Mayıs Afyon Kocatepe Üniversitesi

27 Mayıs Hmv Forum Londra

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande Yener & Grup 84

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rüya TTnet Müzik'te, Öfkem Var çok yakında...

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...