İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]DENİZ BERDAN SUNACAK, HANDE YENER SAHNE ALACAK![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

10 Eylül geccesi Swissotel’de yer yerinden oynayacak; Türkiye en büyük ve en ciddi ödül törenine tanıklık edecek..

Peki bu özel geccede neler olacak?

Gecce Mekan Oscarları’nı bu yıl cemiyet hayatının önde gelen çok özel isimlerinden biri sunacak.. Ve Türkiye’nin Madonna’sı da sahne alacak..

İşte muhteşem sunucumuz:

O bir güzel, o bir ikoncan, o bir tarz, o bir stil ikonu ve o bir ekranların yeni starı Deniz Berdan..

Yaptığı her şeyle olay yaratan Deniz Berdan Türkiye’nin ‘en ciddi’ ödül törenine renkli sunumuyla keyif katacak..

Ve karşınızda Türkiye’nin Madonna’sı Hande Yener..

Onun için cümle kurmaya bile gerek yok! Şarkılarıyla, yorumuyla, sahne performansıyla ve tabii ki onu güzel kılan kalbiyle o bir efsane..

Türkiye’nin Madonna’sı Hande Yener sadece Gecce.com’a özel hazırladığı muhteşem sahne şovuyla Swissotel sahnesinde olacak..

Size bildiğiniz, ezberlediğiniz Hande Yener’i tamamen utturacak olan Hande’yi eminiz ilk kez böyle görecek ve küçük dilinizi yutacaksınız..

Ve o gecce daha neler olacak neler!

10 Eylül’ü bekleyin; gördüklerinize, yaşananlara inanamayacaksınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Polat Yağcı ‏@PolatYagci

Az once şafak sezerin film setinde @handeyener in yeni albumunun sarkilarini dinlettim butun ekip cildirdi bomba bir album geliyor bilginize

Bomba mi , hic inandirici bulmadim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Çok Heyecanlıyım[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Bir ay Amerika’da tatil yapıp enerji depolayan Hande Yener, yeni albümü hakkında Yeni EKRAN’a konuştu

Orhan İSMAİLOĞLU

Türk pop müziğinin kraliçesi Hande Yener, yeni albümünün çalışmalarına başladığını ve bu albüm için çok heyecanlı olduğunu söyledi. “Çok heyecanlıyım çünkü bu albümde şarkılar çok dinamik. Çok farklı bir albüm olacak. Ben demoları dinledikçe kendimi tutamıyorum, hemen piyasaya çıksın istiyorum” diyen Hande Yener, yeni albümü için imajında da değişiklikler yapmaya başladı...

Bir ay boyunca Amerika’da tatil yapıp enerji depoladığını söyleyen Hande Yener, yeni albümü hakkında ilk kez Yeni EKRAN’a konuştu... Daha önce ülkemiz basınına bu kadar ayrıntılı bir röportaj vermeyen Hande Yener, sorularımızı samimiyetle cevapladı...

Lefkoşa Merit Hotel’de bir araya geldiğimiz Hande Yener, ülkemizde bulunmayı çok sevdiğini ve buradan pozitif elektrik aldığını söylemeyi de ihmal etmedi...

Hande Yener şu anda neler yapıyor?

Enerji depoladım, Ramazan ayı boyunca dinlendim ve ilk kez Amerika’ya gittim. Gezdim, dolaştım, gördüm ve alışveriş yaptım. Müzikallere gittim, prodüktörlerle görüştüm, müzisyenlerle tanıştım. Uzun yıllardır tatil yapmadım her seferinde bir haftalık tatiller yapıyordum ama bu kez bir ay tatil yaptım.

Los Angeles’tan başladım Las Vegas, Orlando, Miami ve son olarak da Newyork'a geçtim. Çok keyifli bir yolculuk oldu. Bazı yerlere araba ile gittim, bazı yerlere ise uçakla... Her gittiğim yeri büyük bir merak ve keyifle gezdim. Ordan yeni döndüm ve şuanda çok enerji doluyum.

Yeni albüm çalışmanız var mı?

Evet var, yeni albümün repertuarı bitti, okumalar için Pazartesi günü stüdyoya giriyoruz. Albümde Sinan Akçıl ve başka arkadaşların da katkısı olacak. Yoğun günler beni bekliyor. Çok heyecanlıyım çünkü bu albümde şarkılar çok dinamik. Çok farklı bir albüm olacak. Ben demoları dinledikçe kendimi tutamıyorum, hemen piyasaya çıksın istiyorum ama gelecek yıl çıkacak albüm...

Yeni albümünüzde düet olacak mı?

Son olarak Grup Seksendört’le "Rüya" parçasına düet yaptık, ancak şimdilik yeni albümde düet yok. Okumalar başlayınca bazı kararlar alacağız. Yakışırsa yapacağız, bazı fikirler var ancak bitmeden net bişey söylemek istemiyorum... Orhan Gencebay'ın yeni çıkacak albümünde "Kaderimin Oyunu" şarkısını söyledim, çok güzel oldu.

Hande Yener Rock tarzında bir albüm yapar mı ilerde?

Aslında ben rock müziği de çok seviyorum. Bende o ruh var, söylerken de var... Bir rock albümü yapar mıyım bilmiyorum, bir gün hissedersem yaparım, böyle tek şarkılık.... Neden olmasın

Her konserinizde halkla iç içesiniz, bu karakterinizden mi kaynaklanıyor?

Bilmiyorum, ben her zaman böyle olmayı seviyorum. Ben arkadaşlarıma ve dostlarıma şarkı söylemeyi çok seviyorum ve onları kesinlikle öyle hissediyorum. Onların her biri benim için çok değerli, saatlerce beni konser alanında bekliyorlar... Haftalarca konserimin hayalini kuranlar var, belki beni ilk kez izleyener var, bütün bu duyguların hepsi birleşince insan çok gurur duyuyor... Bunların karşısında buz gibi şarkı söyleyemem yani onları kucaklamak istiyorum...

Hedeflediğiniz yerde misiniz?

Yani hedeflediğimi ilk albümde bile yakaladım, sağolsun hayranlarım beni ilk albümde bile o yarışın içine sokmadılar. Mesela müziğim ne kadar çok tutacak, sesim ne kadar çok beğenilencek gibi paniklere girmedim onlar sayesinde... Tabii albümden önce bunları düşünüyordum ama bu korkularımı hayranlarım çok kısa sürede yok ettiler. Benim de tek temmennim bu insanlara pozitif enerji

yansıtabilmek bundan sonraki her yeni albümde de hedefim bu olacak.

[align=center]Sizi en iyi anlatan şarkı hangisi? [/align]

Tabii bir çok albümde böyle şarkılar var... Son dönemlerde "Unutulmuyor" benim çok sevdiğim bir şarkı... Bir de ben “Unutulmuyor” şarkısını söyediğim zaman hep Atatürk ve Rauf Denktaş ı hatırlıyorum... Değerli büyüklerimizi unutmamalıyız...

Kıbrıs'a geldiğin zaman neler hisediyorsun?

Ben Kıbrıs’ı çok seviyorum, bir türlü tatile gelemedim... Ben burada bir gün bile kalsam, buranın havası beni değiştiriyor. İnsanların güleryüzlü olması insanların sıcak kanlı olması beni çok mutlu ediyor...Burda çok iyi dostlarım var, bunların başında da sen geliyorsun...

Kilo verdiniz, spor mu yapıyorsunuz?

Evet demek fark ediliyor. Spor yapıyorum, biraz da doksan atmış doksan oynuyorum.

Sinemadan teklif gelirse oynar mısınız?

Öncelikle benim mesleğim şarkıcılık...."Kraliçe Fabrikada” adlı bir porjede genç arakdaşlara destek vermek için oynadım. Güzel projeler olursa neden olmasın, bir keresinde bir proje geldi, iki ay şehir dışında kalmam gerekiyordu bırakıp gidemedim, konserlerim vardı... Bir de biliyorsun sinama çok kolay bir iş değil... Benim içimde müzik var, ben oyuncular kadar sabırlı değilim...

Yeni imajınız yeni albüm için mi?

Evet biraz bal rengini koyulaştırdık, hafif sarışın güneş gibi parlak, enerjik bir stil olsun istedik, albüme kadar bu saç oturacak...

Siz kimlerin konserlerine gidiyorsunuz?

Sinan Akçıl, Madonna konserlerine gittim... Tarkan konserine gitmedim kısmet olmadı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]HANDE YENER'DEN ORHAN BABA ŞARKISI![/align]

[align=center]2012 GECCE.com mekan oscarları gecce konukların Swissotel’in bahçesindeki partile geçmesiyle devam ediyor. Ünlü şarkıcı Hande Yener, sahnede misafileri coşturuyor. Orhan Gencebay'dan Bana kaderimin bir oyunu mu bu? adlı parçayı ilk kez gecce.com partisisinde söyledi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Nasıl Kareler Arkadaşlar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Söz&Müzik: Orhan Gencebay

Düzenleme: Tolga Kılıç[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]@handeyener Yalanın Batsın klibi YouTube resmi muyap kanalında 1Milyon izlenmeyi geçti ![/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...