İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Hande Yener ve Grup 84'den 'Rüya' gibi klip![/align]

Hande Yener ile Grup Seksendört’ün birlikte seslendirdikleri düetleri ve ayrı performanslarıyla süslü olan ‘Rüya’ albümünün ilk klibi Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Büyük bir dinleyici kitlesine sahip ve müzikseverler tarafından çok sevilen Hande Yener ve Grup Seksekdört’ün bir araya gelerek oluşturdukları albümün ilk klibi için de, albümüne adını veren parça için Kilyos Kısırkaya’da kurulan platoda kamera karşısına geçildi. Ödüllü görüntü yönetmeni Uğur İçpak’ın muhteşem resimleriyle çekilen klibin post prodüksiyon aşaması Avrupa’da yapılacak.

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Klipte, Hande Yener ve Grup Seksendort’un karsilikli performans görüntülerinin yanı sıra tarafların rüyalarından parçalar da izleyiciye aktarılacak. Hazırlıkları yaklaşık iki hafta süren klipte Türkiye’de ilk kez baştan sona gerçek efektler kullanıldı. 65 kişilik dev ekibin 20 saat aralıksız çalıştığı çekimler sırasında Hande Yener ve Grup Seksendört’ün enerjilerinin yüksek ve pozitif olması, çekimlerin cok eğlenceli ve basarili gecmesine sebep oldu.

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Şarkı Listesi: [/align]

[align=center]Öfkem Var (Düet)

Rüya (Düet)

Rüya (Remix)

Havaalanı (Remix)

Hayır Olamaz (Remix)

Unutulmuyor (House Mix)

Söyle (Remix)

Rüya (Remix)

Şimdi Hayat (Remix)

Havaalanı (Remix)

Öfkem Var (Hande Yener)

Öfkem Var (Seksendört)

Rüya (Remix)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]"Seneye Hande sonra Atiye"[/align]

Süperstar Ajda Pekkan'dan pop dünyasının iki güzeli Hande Yener ve Atiye'ye destek geldi: "Eurovision'a seneye Hande Yener, daha sonra da Atiye katılmalı"

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Savarona yatında önceki gün düzenlenen ve birçok ünlü ismin katıldığı Samsung partisinde şarkı söyleyen Süperstar Ajda Pekkan, sahne öncesi kuliste HT Magazin'e birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Özellikle Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen son Eurovision Şarkı Yarışması'yla ilgili fikirlerini dile getiren Pekkan, "Bu yıl Eurovision ilk kez dört dörtlüktü. Muhteşem bir gece olmuş. Sonuna kadar izledim" diye konuştu.

Savarona yatında önceki gün düzenlenen ve birçok ünlü ismin katıldığı Samsung partisinde şarkı söyleyen Süperstar Ajda Pekkan, sahne öncesi kuliste HT Magazin'e birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Özellikle Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen son Eurovision Şarkı Yarışması'yla ilgili fikirlerini dile getiren Pekkan, "Bu yıl Eurovision ilk kez dört dörtlüktü. Muhteşem bir gece olmuş. Sonuna kadar izledim" diye konuştu.

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]EUROVISION'A HANDE GİTSİN

[/align]

İşte bakınız Ajda Pekkan da benim gibi düşünüyor. Geçen akşam Savanora'da sahneye çıkmadan önce odasında uzun uzun sohbet ettik Ajda Pekkan ile. Keyfi yerindeydi. Uzun uzun Eurovision'dan konuştuk. Ajda Pekkan, "İlk kez Eurovision dört dörtlüktü. Çok muhteşem bir gece olmuş. Sonuna kadar izledim. Bence seneye kesinlikle Hande Yener gitmeli. Muhteşem bir sesi var" dedi. Evet aynen ben de böyle düşünüyorum ama TRT öyle düşünmüyor. Çünkü Hande Yener'in özel yaşantısını sevmiyorlarmuş. İyi de şimdiye kadar Eurovision'a giden isimlerin özel yaşantıları dört dörtlük mü? Tamam Hande biraz rahat davranıyor ama en azından bazıları gibi gizli kapaklı yapmıyor. Her şeyi göz önünde yaşıyor. Neyse zaten bu saatten sonra teklif gelse de biraz zor gibi gözüküyor. Ya da şartları zorlaştıracak çünkü Hande Yener "Artık teklif gelse de gitmeyeceğim" diyor. Ama sırf Ajda Pekkan değil birçok kişi de Hande'nin gitmesinden yana. Neyse durum bu. Ha bir de Ajda Pekkan'ın istediği Atiye. "Seneye de Atiye gitsin" diyor. Bakalım TRT bu sene nasıl bir yol çizecekler meraktayım.

HT MAGAZİN / ESİN ÖVET

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Rüya Klibin'den Yeni Görüntüler[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

2004 yılında Hande Yener'in seslendirdiği ''Kırmızı''yı Pankart grubu yeni albümlerinde yeniden yorumladı. Şarkının klibi birkaç gün içinde yayınlanacak

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Coverı beğenmedim, autotunedan ibaret çünkü. Hande'nin ayrı bir Remixes albüm çıkarmasını dilerdim fakat doğru bir tercih, 84'le birleşince daha çok kazanç sağlayacaktır şirkete. Aşkın Dili'ne yapılması düşünülen özel bir versiyon vardı, bir radyo programında söylemişti, o proje atlanmış herhalde, üzüldüm. Bence Temmuz gibi ''Love Contest''i yayınlamalı iyi bir kliple. Yoksa bu yaz Hande dinlenmeyecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Coverı beğenmedim, autotunedan ibaret çünkü. Hande'nin ayrı bir Remixes albüm çıkarmasını dilerdim fakat doğru bir tercih, 84'le birleşince daha çok kazanç sağlayacaktır şirkete. Aşkın Dili'ne yapılması düşünülen özel bir versiyon vardı, bir radyo programında söylemişti, o proje atlanmış herhalde, üzüldüm. Bence Temmuz gibi ''Love Contest''i yayınlamalı iyi bir kliple. Yoksa bu yaz Hande dinlenmeyecek.

Yine Atma vari bir single yapar zannediyorum ben...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen önce Yasak Aşk aranjeni tamamla.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen önce Yasak Aşk aranjeni tamamla.

Gizlenmiş İçerik

Bencede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Konser Takvimi:

05 Haziran Sortie

14 Haziran Tekirdağ Kiraz Festivali

15 Haziran Beylikdüzü Migros İmza Günü

16 Haziran Balkanika Ödül Tören \ Sofia

17 Haziran Bayblon İzmir/Çeşme

20 Haziran Ankara Büyükşehir Festivali

24 Haziran Londra Hmv Forum Kentish Town

29 Haziran Samsun Samara Club

08 Temmuz Karadeniz Ereğli Kültür Sanat Festivali

19 Ağustos Bodrum / Hadigari

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...